Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505 funebrák


Ota

Recommended Posts

Taky se mi to zdá dost, ale je potřeba ukázat peníze a zájem a pak se uvidí...

Jsou to 15ky co mají stejný design jako TRX, jinak gumy na TRX se už dovážejí do čr, ale je třeba je zaplatit...

V6kové disky samostatně neměl nebo nechtěl prodat, jinak co jsem vyrozuměl, sada by stála cca 200e

jestli je dávali na nafťáky asi bude vědět Marcel, možná jestli měl nějaký diesel ABS:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ota: A kde ji máš tak extrémně nahnilou? Na těch dveřích?

Ohledně té střechy jsem myslel tu střechu na té V6 co jsi vyfotil - loupe se barva, nebo bezbarvý lak, to tipuji na rok 86, specialitka tohohle ročníku... :grr

S tou cenou by určitě dolu šli, obzvláště kdyby jste to s Tomášem pořádně prolezli a ukazáli jim nedostatky. :)

Na nafťáky ty V6 disky dávali jen když to mělo ABS - takže buď si někdo za ty disky tenkrát připlatil a nebo když chtěl ABS tak musel vzít i tyhle kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě daly, nějaké, které už asi nebudu potřebovat možná mám (nevím z jakého auta), ale teď po stěhování dílny nevím, jak to s nima bude...

Každopádně jestli koupím tu s omýváním světel :D, tak tam na mě čeká ještě jedna na díly...a asi jí taky vezmu do Prahy, tak pak by mohly být dokonce z 604ky V6 :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Taky se mi to zdá dost, ale je potřeba ukázat peníze a zájem a pak se uvidí...

Jsou to 15ky co mají stejný design jako TRX, jinak gumy na TRX se už dovážejí do čr, ale je třeba je zaplatit...

V6kové disky samostatně neměl nebo nechtěl prodat, jinak co jsem vyrozuměl, sada by stála cca 200e

jestli je dávali na nafťáky asi bude vědět Marcel, možná jestli měl nějaký diesel ABS:nevim

Tych 200euro je celkom slusna cena.. Jo a cena za tie 15" vzor TRX by bola jaka? Doviezol by si mi to? Alebo dal adresu? A v akych stavoch byvaju tie disky? Mal si uz od nich neake? Neboli to neake odpadove co hadzali al. boli krive?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Určitě daly, nějaké, které už asi nebudu potřebovat možná mám (nevím z jakého auta), ale teď po stěhování dílny nevím, jak to s nima bude...

Každopádně jestli koupím tu s omýváním světel :D, tak tam na mě čeká ještě jedna na díly...a asi jí taky vezmu do Prahy, tak pak by mohly být dokonce z 604ky V6 :super

Tyyy jo tak ty bych bral, odkoupil nebo vyměnil za lahev nějakýho pitiva :D

Jinak nevíš jak se cenově pohybují nahrádní díly na motor na tu V6? Já totiž asi budu muset řešit vodní pumpu a případně jestli se dá sehnat nějaká opravná sada na ty karburátory Solex co tam mám nebo jiný karbce z nějakýho vraku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Určitě daly, nějaké, které už asi nebudu potřebovat možná mám (nevím z jakého auta), ale teď po stěhování dílny nevím, jak to s nima bude...

Každopádně jestli koupím tu s omýváním světel :D, tak tam na mě čeká ještě jedna na díly...a asi jí taky vezmu do Prahy, tak pak by mohly být dokonce z 604ky V6 :super

Že by se konečně objevila tvoje chtěná málo jetá a ještě ke všemu myčka?

A je to aspoň TI a nějaký rok po 83?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peco

předpokládám, že ty 15ky "vzor" TRX budou za stejnou cenu, ale objevil jsem to letos v lednu, tak nevím v jakém stavu ty disky budou prodávat, ale za ty peníze očekávám rozumnou kvalitu

cenu koženého interiéru neznám, možná při další návštěvě a s tou klimou je to asi trochu komplikovanější, vyndat jde všechno, otázkou je v jakém to bude stavu...

driver

technické věci ohledně dílů na V6ku směřuj na Tomáše, já jsem spíš uživatel :D

marcel

objevila se docela pěkná, má 138tis.km, V6 TI, 1978, kůže, automat, první majitel (zajímavý pán - doktor) :) ostřikovače světel nechodily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

peco

předpokládám, že ty 15ky "vzor" TRX budou za stejnou cenu, ale objevil jsem to letos v lednu, tak nevím v jakém stavu ty disky budou prodávat, ale za ty peníze očekávám rozumnou kvalitu

cenu koženého interiéru neznám, možná při další návštěvě a s tou klimou je to asi trochu komplikovanější, vyndat jde všechno, otázkou je v jakém to bude stavu...

driver

technické věci ohledně dílů na V6ku směřuj na Tomáše, já jsem spíš uživatel :D

marcel

No ja uplne chapem, teda kedy sa chystas do France?? A pozistuj co najviac, myslim ze o tu klimu by mal zaujem aj bracho... Cize 2 kusy?

No po doktoroch je najlepsie kupovat aftaa, totiz oni v tech autach jazdili jako v rukavickach :)

objevila se docela pěkná, má 138tis.km, V6 TI, 1978, kůže, automat, první majitel (zajímavý pán - doktor) :) ostřikovače světel nechodily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

driver

technické věci ohledně dílů na V6ku směřuj na Tomáše, já jsem spíš uživatel :D

marcel

objevila se docela pěkná, má 138tis.km, V6 TI, 1978, kůže, automat, první majitel (zajímavý pán - doktor) :) ostřikovače světel nechodily

ota: dal by jsi mi prosím tě nějaký kontakt na Tomáše, třeba mail....

Jo a ta 604ka není to ta v inzerci na 604clubu? Myslím, že tam je i ten Heuliez o kterým jsi přemýšlel loni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

peco

předpokládám, že ty 15ky "vzor" TRX budou za stejnou cenu, ale objevil jsem to letos v lednu, tak nevím v jakém stavu ty disky budou prodávat, ale za ty peníze očekávám rozumnou kvalitu

cenu koženého interiéru neznám, možná při další návštěvě a s tou klimou je to asi trochu komplikovanější, vyndat jde všechno, otázkou je v jakém to bude stavu...

driver

technické věci ohledně dílů na V6ku směřuj na Tomáše, já jsem spíš uživatel :D

marcel

objevila se docela pěkná, má 138tis.km, V6 TI, 1978, kůže, automat, první majitel (zajímavý pán - doktor) :) ostřikovače světel nechodily

No ja uplne chapem, teda kedy sa chystas do France?? A pozistuj co najviac, myslim ze o tu klimu by mal zaujem aj bracho... Cize 2 kusy?

No po doktoroch je najlepsie kupovat aftaa, totiz oni v tech autach jazdili jako v rukavickach

objevila se docela pěkná, má 138tis.km, V6 TI, 1978, kůže, automat, první majitel (zajímavý pán - doktor) ostřikovače světel nechodily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

kontakt na Tomáše opron@seznam.cz

chystám se v půlce února a když to dobře půjde tak chci ošéfovat tu V6ku s klimou a tempomatem:mrk

A ty chces tu V6ku komplet al. iba motor? Keby sa dala doviest k tebe a ja by som uz len dobehol pre tu klimu;) a by som si ju aj sam vymontoval...

A co je "únor"???:mad:

[upravil dne 28/1/08 peco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ve v Burgundsku, byl jsem tam poprvé, koupil si jenom pokličku na kolo 504, nemohl jsem si moc vyskakovat, pokud tam za 14dní dohodnu tu V6ku, tak se ti na tu klimatizaci nebo auto s klimatizací zeptám...ostatně my se zatím taky neznáme? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tohle ve v Burgundsku, byl jsem tam poprvé, koupil si jenom pokličku na kolo 504, nemohl jsem si moc vyskakovat, pokud tam za 14dní dohodnu tu V6ku, tak se ti na tu klimatizaci nebo auto s klimatizací zeptám...ostatně my se zatím taky neznáme? :papa

Ja nemam problem sa spoznat... Kam ti mam napisat? Najlepsie na mail?! AL. ICQ? al. skype? MSN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...