Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

evidencni kontrola kola vejfuk?


aaischa

Recommended Posts

já neměl tušení že tam eště něco má bejt, zvuk to má jako obyčejná 205ka , hmm takže schánět takovej krám na vejfuk kdyz je tam pekna nějak pokovená trubka kerá nijak nerezne fakt super :( takový krámy, ono stacilo kdyz ten technik auto viděl tak se koukal dosti znechuceně, on se asi vozí v nějakym báwu a tohle je pro něj krám nejvyšší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná záleží na autě, třeba se na starší kousky koukaj trochu s despektem a víc to řeší, ale myslím že hlavně je to o člověkovi. S Fóbií mě nechali najet nad díru a technik na to mrknul i zespodu. U CCčka sme odbyli evindenčku během dvou minut na parkovišti před STK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

aaischa: no pokud vim, tak stary 1.8D ma JEN koncovou cast vyfuku :o:o:o co to bylo za vola? :roll:roll:roll

no asi takhle, přijel sem v kanclu pohoda mila ženská taks i řikam fajn, pak rika at zajedu do trojky tak tam jedu a tech chlapík už kouká znechuceně co to tam jede za krám (auto je natřený načerveno základovkou a dostkrát je opravovaný) páč původně je kastle bílá... ale v TP červená... už od puvodniho majitele, druhej technik co tam byl byl uplně v pohodě, takovej starší pán u něj b ych nejspis prosel ale tenhle kolik mam ujeto tak sem rek ze 245000 a on to je přesně? a teda že to teda musi bejt presne tak sem mu to rek znova pak se divil co to je za cislo motoru v TP co začíná 1CV18.... ten druhej celkem v pohode na to juknul a rikal že 161A typ motoru sedí, ale ten druhej to hned okukoval pak šel na gumy, to hned tak to vás nepotěším, a pak pod auto nejdrív že prej mam díru ve vejfuku ale vedel sem ze je ta trubka fakt v pohodě pěkná tak rikam kde a když zajdu dolu tak mi vykládá o chybejici strední casti, neřek to rovnou proste sem se nelíbil, mladej kluk se starym autem... ideální když sem řikal že to j jenom o vin a cislu motoru tak me zacal poucovat ze je to o celkovym stavu auta, prostě nebyla s nim řeč... si si jistej ze ty starsi stredni cast nemaj ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis tu zakrouzkovanou variantu to by souhlasilo s tim co mam... ?

hmm takze je to jasny, priste vim co mam mit a nemam takze vejfuk ma smulu, ja nemel tuseni tak sem mu nemoh nic rict, jen ty kola ty sou oprávněný no... :( ale vecinou co lidi jezdej tak mrknou na motor vin a ok

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

post-0-14109598666031_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

jj, v brne tez jezdime kvuli evidenckam na vesnici:super

u 309ky typek jen chvili chytre koukal na motor a pravil, ze ok. kupodivu mu v identifikaci nebranilo ani to, ze jsem na aute nemel znacky:mrk

po týhle zkušenosti je to jasná volba, praha nééé to bych musel mít nový auto a i tam by si neco našel kdyby chtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě taky kontroloval jen VIN, ujeté kilometry a číslo motoru, ani jsem nejel dovnitř, udělal to venku na parkáči s baterkou, a to jsem měl v malém techničáku rozpory s číslem motoru, tak mi řekl že mi to akorát napíše správně jaké tam je doopravdy a bylo to...otázka 5 minut... Já středový tlumič taky nemám a nikdy jsem ani neměl... A to jsem měl děravý výfuk, no ale to nemohl vědět jelikož k tomu přišel když to stálo a nastartoval jsem až když jsem odjížděl...a kontrola rozměru pneu? Tak to taky nebylo...

[upravil dne 23/1/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

no mě taky kontroloval jen VIN, ujeté kilometry a číslo motoru, ani jsem nejel dovnitř, udělal to venku na parkáči s baterkou, a to jsem měl v malém techničáku rozpory s číslem motoru, tak mi řekl že mi to akorát napíše správně jaké tam je doopravdy a bylo to...otázka 5 minut... Já středový tlumič taky nemám a nikdy jsem ani neměl... A to jsem měl děravý výfuk, no ale to nemohl vědět jelikož k tomu přišel když to stálo a nastartoval jsem až když jsem odjížděl...a kontrola rozměru pneu? Tak to taky nebylo...

[upravil dne 23/1/08 renm]

stredni dil jak to tak vypada na tomhle autě ani bejt nemá... aspon podle ty knizky, no uvidi se budu muset jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...