Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skůtr


Vydrýsek

Recommended Posts

Přátelé přemýšlím o tom, že bych si na léto pořídil na dojíždění do práce a do školy skůtra... Bydlím 10km od Plzně, práci i školu mám na přilehlé straně města.

Uvažuju spíš o něčem levnějším, takže Peugeot bohužel ne ...spíš Kentoya, Keeway, Yuki... nebo tak něco... máte nějaký reference co jo a co ne?

A pak taky důležitá věc, jak moc se kradou? Dá se to nechat stát celej den na ulici? Díky za odpovědi

Ještě dodám, musí to být 50ka, mám jenom AMko v Béčku...

[upravil dne 22.1.2008 Vydrýsek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Suzuki Katana AY 50. Pokud ale uvazujes o Keeway, Yuki a tak, pak ten muj stal jednou tolik ( kupovala jsem ho novej). Konkretne me stal 64 900,-.Taky jsem se predtim informovala a bylo mi receno, ze Cinay nebrat, odpadavaji z toho plastove soucastky a tak. To se mi za dva roky jezdeni nestalo a to uz jsem to i polozila. Kdyby te zajimalo vic, posli U2U;) Jinak vrele doporucuju, super vozitko, jezdim za 2/100km a jsem maximalne spokojena.

[upravil dne 22/1/08 permonik7]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vydrýsek

Mozna to vyzní jako nesmysl, ale za 65.000 bych si na dojíždění koupil už 106/Saxo 1.5D... Jasně, údržba jinde, parkování jinde, nedá se to moc sorvnávat... ale zase to už je auto... ale to mi stačí že mám jedno...

No prave ja resila to same, meli jsme Mondeo, ale tim se dojizdet nedalo, to bych vydelavala jen na benzin, parkovny, gumy, pojistku a tyhle veci. Od Ciny me zradili, potrebovala jsem hlavne, aby to bylo spolehlivy, protoze si na tom neopravim absolutne nic. Ale jsem jen zenska, ty muzes na to mit jiny nazor;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten SpeedFigter od Peugeotu nebo jak se to píše je naprosto nejlepší skůtr na kterým jsem kdy jel. Na to že je to 50sátka je to naprostá bomba a dá se pořídit kolem 30tis v perfektním stavu. Je hodně ostrej, já na něm lítal kolem 75km/hod a dá se i jezdit po zadním s troškou pomoci. Yuki má taky některé slušné, ale ta kvalita je jinde než PG. Nebo Aprilia taky ujdou. Ty Kentoye atd. no name - z Teska to nejsou žádné zázraky,prd to jede, kde budeš za pár let hledat servis a náhradní díly. Pokud bys do toho nechtěl moc investovat, tak kolem 15tis seženeš parádního Simsona nebo kolem 18tis třeba Jawu Mosquito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Ten SpeedFigter od Peugeotu nebo jak se to píše je naprosto nejlepší skůtr na kterým jsem kdy jel. Na to že je to 50sátka je to naprostá bomba a dá se pořídit kolem 30tis v perfektním stavu. Je hodně ostrej, já na něm lítal kolem 75km/hod a dá se i jezdit po zadním s troškou pomoci. Yuki má taky některé slušné, ale ta kvalita je jinde než PG. Nebo Aprilia taky ujdou. Ty Kentoye atd. no name - z Teska to nejsou žádné zázraky,prd to jede, kde budeš za pár let hledat servis a náhradní díly. Pokud bys do toho nechtěl moc investovat, tak kolem 15tis seženeš parádního Simsona nebo kolem 18tis třeba Jawu Mosquito.

:potlesk:potlesk:potlesk

Hodne chvali i Piaggio a Aprilii. Je spousta hledisek, ktery musis zohlednit, na co ho chces, jak daleko budes jezdit atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chci skůtr, s variátorem...dojíždět jak říkám, z "aglomerace" - vesnička - 10km na kraj Plzně... Je mi jasný, že nemůžu čekat od těch Číňanů čekat zázraky, myslel jsem jestli mezi nimi je "značka", která není úplně shitózní.

Já sice nejsem ženská, ale jsem programátor, ajťák, i když umím vzít klíč a šroubovák do ruky, tak se do moc oprav pouštět nemůžu. (Hlavně na ně nemám čas).

Jakou porci km tak ty skůtry vydržej? Abych věděl na co koukat při vybírání ojetiny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...