Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akcelerační silentblok


gogogo

Recommended Posts

Zdravím.

Chtěl bych ho vyměnit jenže jsem narazil na problém,v prodejně mi pám podle katalogu od FEBI přinesl silentblok,jenže je problém ve vnejším průměru já mám 65,jenže ten od FEBI má 70.

Měnil jste ho už někdo?Případně kde jste ho sehnali.

Každopádně uvidím zítra pán se mi poptá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

Zdravím.

Chtěl bych ho vyměnit jenže jsem narazil na problém,v prodejně mi pám podle katalogu od FEBI přinesl silentblok,jenže je problém ve vnejším průměru já mám 65,jenže ten od FEBI má 70.

Měnil jste ho už někdo?Případně kde jste ho sehnali.

Každopádně uvidím zítra pán se mi poptá.

Možná Ti pomůže tenhle odkaz: Klik

Jinak já si myslím, že se u TUmotoru samostatně neprodává, zatím jsem to taky nikde neviděl. A v Peugeotu je jenom i s tím kovem okolo.:nevim:(:(

[upravil dne 22/1/08 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to už jsem narazil je to docela hloupí.Nechápu jestly to tak je proč to tak je.

Ale vím že ten silenblok v peugeotu prodávaj nevím teda jak je na tom průměrově,chtěj za něj kolem trojky a ten odlitek ve kterým je nalisovanej stojí kolem pátnácti stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

Na to už jsem narazil je to docela hloupí.Nechápu jestly to tak je proč to tak je.

Ale vím že ten silenblok v peugeotu prodávaj nevím teda jak je na tom průměrově,chtěj za něj kolem trojky a ten odlitek ve kterým je nalisovanej stojí kolem pátnácti stovek.

Je to asi proto, že silnej motor namáhá ten silenblok ohodně víc. Proto se tam asi dá měnit a u slabších ne. Co vím, tak v Peugeotu prodavaj jenom ten větší, slabší jedině komplet i s kovem. Ale třeba se pletu;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

No nic,už dlouhou dobu tam mám zastrčenej kousek gumy,protože je tak rozměklej ze to pěkně bouchalo při rozjezdu.

Taky mě napadlo si v práci na mašině zvětšit tu díru.Ale nevím no o 5 mm.

To bych tam raději nacpat puk s dírou uprostřed:D:D:D

Ale vážně, stačila by tam nějaká guna o stejným průměru s dírou uprostřed. Do stran to vyletět přece nemůže a nárazy motoru dopředu a dozadu by to tlumilo.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...