Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Demotaz budiku


Demo

Recommended Posts

Vazeni, mam dotaz - ja demontovat pristrojovou desku na 405. Potrebuji tam vymenit zarovky podsvitu a kontrolku potkavacich svetel. Pripadne jake zarovky mam nakoupit. Diky

(Predpokladam, ze se to tu nekde jiz probiralo, hledal jsem, ale nic jsem nenasel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest vecernicek.cz

panove uz ste provedli demontaz? popripadne jestli byste to mohli nafotit jak na to. umrely mi vsechny zarovky na palubce takze v noci nevidim kolik jedu ani kolik ukazuje budik, za fotky bych byl vdecen, nerad bych nekde neco pri demontazi ulomil nebo tak neco, diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Caute...Ja som zo slovenska a nedavno som si prerabal palubovku bo som do benzinaku vlozil dieselovy motor a az teraz som i prerabal kontrolky na palubovke ...

je to uplne jednoduche.Vedla tlacitka na vykurovanie okien zadnych mas taky malinky panelcek co vyzera ako tlacitko ten vitahni aj na pravo od toho tlacitk aaj na lavo a takisto po lavej ruke mas take isre tlacitko, so srobovakom to vypac a mas kryt palubovky dole potom si zozen torxovy srobovak pre 2 sroby a mozes ovolnit palubovku na spodu , na vrchu su klasicke krizove.dam to radu davaj pozor nas tachometer tazko za zapaja naspat.ale kedsze som kamarat tak palubovku nemusis vyberat lebo ta kontrolka co potrebujes vymenit sa da vymenit po zhodeny iba vrchneho krytu.staci odsrobovat teda plast iokolo volantu a dat tam ziarovku..to je stko:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...