Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predam diely na 306


PeterG

Recommended Posts

Ahojte. prepacte asi to sem az tak nepatri, ale ste tu sami 306-tkari. vypredavam diely co mi zostali po mojej byvalej 306. kuknite www.sportslovakia.com/p306

ceny su dohodou, poslem to aj postou a posielal som aj do ciech. myslim ze vsetci, aj tu z klubu co kupili boli zatial spokojni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alternativ: panel by mal ist zamontovat. tu zaslepku mam tiez, takze mozem poskytnut.

pozri foto. asi budes potrebovat aj tie vetraky aby si to mal v jednej farbe. aj to mam.

pozri ci tam mas konektor volny viacpinovy ak ano, nemal by byt problem.

PatoRS: ovladanie ? nerozumiem co konkretne potrebujes. mam ovladanie vysky na palubke zlava pod volantom. svetla ako take nemam.

mam mozno motorceky naklapania svetiel. neviem ale ci nie su poskodene. cena podla toho co chces, ale najlepsie ak napises tvoju predstavu, ak bude rozumna dam za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlado1: zadne opierky uz nemam. predal som ich niekomu odtialto. ale mam predne na sedadlach. kukni ma moje sedadla, ak vezmes predne, tak budes mas opierky dozadu.

moje sedadla su ako nove. su trochu zaprasene, na fotke su s kuskami skla ale mozem ti ich vycistit, neni problem. a budu vyzerat ako uplne nove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Races_ antena je, aj kabel. napis cenu a dohodneme sa.

alternativ: keberceky 400Kc, hodiny aj s tym stredom panelu teda tym kuskom 1000Kc. plus postovne.(to by malo vyjst do 100Kc)aj ked tie koberceky su dost velke. takze dam za tolko co bude pytat posta.nic navyse.pripadne ak to bude moc, tak pojdeme napoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alternativ- ok. na cene sa da dohodnut. ak budu rozumne navrhy. ked to chce, a zda sa mu vela, nech povie co je pre neho dobra cena a uvidime.

to plati aj pre ostatnych. ak je problem v cene, a chcete ten diel tak povedzte a nejako sa dohodneme. ja to nerobim kvoli kseftu. mam ine auto a nan tiez kupujem diely, a tiez mi neda nikto nic len tak, takze tymto to v podstate vymienam za to co potrebujem.

RaCes - zdanie klame. je uplne v pohode. auto je zaprasene a preto vyzera ako nejaka vytahana. mozem ti ju vyfotit vycistenu. ale ked mi povies ze 50 Sk tak ma naseres.

[upravil dne 25.1.2008 PeterG]

[upravil dne 25.1.2008 PeterG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...