Sign in to follow this  
Followers 0
švejk

lita kola

8 posts in this topic

mam dotaz :) nevite nahodou nekdo, kde by se dala sehnat TATO kola? nebo alespon jaka je to znacka/typ a jestli by se pripadne dala dat na P406 2.0i 16V, rv.99?

na fotce jsou dana na P405 Mi16, rv.89 (ale tim rokem si nejsem jistej, kazdopadne mel jeste stary interier)

[upravil dne 21.1.2008 švejk]

to jsou origos kola s oznacenim Challenger, davaj se na 307 ve velikosti 6.5J x 17 palcu a ET maj 31, coz je na 406 prilis utopeny, na 406 je treba ET kolem 18

švejk: ta kola jsou opravdu origo z 307, ale jsou to 205/55 R16. Název nevím, ani ET, ale zítra ti můžu mrknout doma, jestli na nich něco vyčtu, leží mi v garáži. A jinak by se dala sehnet kousek od Kolína v jednom bazaru s gumama a kolama. Nedávno jsem tam na ně koukal, tak by tam ještě mohla být... Prodával je i s gumama za 10k

Původně zaslal: Smety

švejk: ta kola jsou opravdu origo z 307, ale jsou to 205/55 R16. Název nevím, ani ET, ale zítra ti můžu mrknout doma, jestli na nich něco vyčtu, leží mi v garáži. A jinak by se dala sehnet kousek od Kolína v jednom bazaru s gumama a kolama. Nedávno jsem tam na ně koukal, tak by tam ještě mohla být... Prodával je i s gumama za 10k

ET 31

Původně zaslal: Ferry

405 ma ET 25 nebo 29, takze tam je to celkem pohoda i bez podlozek

405 má ET 24, takže bez podložek by tam šly dobře, ale 5mm podložky by nebyly od věci ;)

EDIT: Na tý fotce podložky pod kolama nemá ;)

[upravil dne 22/1/2008 Dundee]