Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový klíček


Strenght

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

klic s imo a bez dalky stoji v Pezo kolem litru s dalkou je to cca 3-3,5tis. dle druhu dalky.. takze lacinejs asi dost tezko neco sezens..

No ja sem chtěl na dálku jako mám ten jeden ale u pego sem nebyl ,sem si myslel ,že tady u toho co sem byl ,to bude levnější,bohužel,dopadlo to tak jak sem psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Strenght

Mam Peugeota 306 1,4 r.v 98.. bohuzel sem k nemu pri koupi dostal jen 1 klicek, takze bych potreboval dodelat nahradni.. V Praze mi rekli ze to delaj za 990 Kč, nevite jestli by mi ho nekde neudelali levneji? Preci jenom litr za blbej klicek je dost..:/

Mno kolegovi ukradli origo klíč s ostatními doklady - takže první cesta po policii vedla k místnímu maníkovi co slíbil nový klíč s překódováním imobilizéru za 1100 kč. Tam s tím laboroval celý den a závěr byl, že nešlo nastartovat ani náhradním klíčem. Naštěstí se borec projevil jako serózní firma, aplikoval na to svou pojišťovnu, auto šlo na podval a odjelo k autorizovanému dealerovi Veto do Písku (tenkrát ještě nebyl pan Kalný v ST). No a tam zhruba za údajně 4kKč kolega získal překódováni imobilizéru s překódováním náhradního klíče a novým klíčem s dákovým ovládánim.

Tudíž cena litr za FUNKČNÍ klíček není moc.

[upravil dne 22.1.08 RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...