Strenght

Nový klíček

8 posts in this topic

Mam Peugeota 306 1,4 r.v 98.. bohuzel sem k nemu pri koupi dostal jen 1 klicek, takze bych potreboval dodelat nahradni.. V Praze mi rekli ze to delaj za 990 Kč, nevite jestli by mi ho nekde neudelali levneji? Preci jenom litr za blbej klicek je dost..:/

Jestli je s imobilizerem tak pod litr to moc nepude. po půl roce sem ho sehnal za 1000,- a byly borci co za to chtěli i 1800,-

Jj to je eště docela obstojný,taky sem chtěl udělat klíč(mám jen jeden) a tady u nás by za to chtěli 2400peněz a eště bych na něj musel čekat asi dva tři dni,tak sem si nechal udělat obyč,jen na odemykání a ten stál 90peněz

klic s imo a bez dalky stoji v Pezo kolem litru s dalkou je to cca 3-3,5tis. dle druhu dalky.. takze lacinejs asi dost tezko neco sezens..

Původně zaslal: Béďa

klic s imo a bez dalky stoji v Pezo kolem litru s dalkou je to cca 3-3,5tis. dle druhu dalky.. takze lacinejs asi dost tezko neco sezens..

No ja sem chtěl na dálku jako mám ten jeden ale u pego sem nebyl ,sem si myslel ,že tady u toho co sem byl ,to bude levnější,bohužel,dopadlo to tak jak sem psal

Původně zaslal: Strenght

Mam Peugeota 306 1,4 r.v 98.. bohuzel sem k nemu pri koupi dostal jen 1 klicek, takze bych potreboval dodelat nahradni.. V Praze mi rekli ze to delaj za 990 Kč, nevite jestli by mi ho nekde neudelali levneji? Preci jenom litr za blbej klicek je dost..:/

Mno kolegovi ukradli origo klíč s ostatními doklady - takže první cesta po policii vedla k místnímu maníkovi co slíbil nový klíč s překódováním imobilizéru za 1100 kč. Tam s tím laboroval celý den a závěr byl, že nešlo nastartovat ani náhradním klíčem. Naštěstí se borec projevil jako serózní firma, aplikoval na to svou pojišťovnu, auto šlo na podval a odjelo k autorizovanému dealerovi Veto do Písku (tenkrát ještě nebyl pan Kalný v ST). No a tam zhruba za údajně 4kKč kolega získal překódováni imobilizéru s překódováním náhradního klíče a novým klíčem s dákovým ovládánim.

Tudíž cena litr za FUNKČNÍ klíček není moc.

[upravil dne 22.1.08 RichVa]