Sign in to follow this  
Followers 0
deeper

ASUS F5R přestaly fungovat fuknční klávesy

8 posts in this topic

Mám problém s notebookem. Z ničeho nic (takhle to prezentuje přítelkyně :-)) přestaly fungovat funkční klávesy (FN+F10 atd), ale pouze na vypnutí zapnutí, zesílení a zeslabení zvuku. Ostatní frčí. Nevíte jak je zpátky přemluvit aby fungovaly. Už jsem zkoušel vše možné v nastavení win (XP home) ale nemůžu pořád na nic přijít

Původně zaslal: deeper

Mám problém s notebookem. Z ničeho nic (takhle to prezentuje přítelkyně :-)) přestaly fungovat funkční klávesy (FN+F10 atd), ale pouze na vypnutí zapnutí, zesílení a zeslabení zvuku. Ostatní frčí. Nevíte jak je zpátky přemluvit aby fungovaly. Už jsem zkoušel vše možné v nastavení win (XP home) ale nemůžu pořád na nic přijít

Buhví čím to může být, možná udělat reinstal systému. Třeba se to dá bvyřešit i jinak, ale budeš mít zas "čerstvej" systém, všechno špatný je k něčemu dobrý....:myslim

to je fakt, buď je to softwarová chyba a pomůže reinstalace a kdyz ne, tak bude nutný servis, leda že by pod tím byl prach, ale pod 4 klávesami najednou? :myslim zkus je vyndat (opatrně) a profouknout

Jinak to znám taky, ono se to stalo samo a v servise ti řeknou, že se v tom někdo hrabal :D

Moc bych ty klávesy nevyndával:D. Osobní zkušenost:D. Jinak je to fakt nějaky podivný, z ničeho nic. Jak ti radí ostatní, buď softwarová chybka, nebo chybka mezi židlí a klávesnicí. :aut

hmmm a nezaseklo se ji tlacitko FN, ktere je pro kombinaci s funkcnimi klavesami prave pro ovladani toho zvuku atd?

koukni do BIOSu, nekdy je mozno to prehodit s CTRL, jestli v tom neni nejaka zrada :myslim

Nechce to třebas nějakej ovládací softík, aby kombinace Fň+funkční klávesy chodily? Třebas se to povedlo přítelkyni nějakým stylem zakázat, takže se to teď nepouští samo po startu a tím pádem tyhle klávesový zkratky nechodí. Co kombinace Fň + jiný klávesy? Konkrétně mám na mysli "numerickou část" klávesnice a čísílka/operátory umístěný tam? Ty chodí, nebo taky ne?

Tohle jsem řešil kámošovi na NB HP. Komplet jsem mu to nově nainstaloval - měl tam všechno a šlapalo to krásně. Frajer si tam naklopil nějaký programy z práce (AutoCAD apod) a za týden byl u mne znova, že mu nejdou funkční klávesy...

Musel jsem odebrat kompletně celýho HP manažera a znova ho nainstalovat. Pak to všechno zase začalo chodit...