Sign in to follow this  
Followers 0
Autoškolič Dodo

Neoficiální Prigl mimo termín - MOTOKÁRY BOBY

16 posts in this topic

Tak jsem po domluvě na bowlingu s jistými jedinci :papa zamluvil na sobotu 26.1. motokáry a to v časovém rozmezí mezi 18,30 -19,10 hod. kdy nám bude k dispozici celá dráha :aut.

Budeme tam s Kiwi sedět a :roker asi od 18,00 hod a očekávat davy členů P-C, kteří se budou prát o jízdu na tom zběsilém šlapacím stroji :bojim:myslim:o:roll.

Pokud budete chtít dojít, tak se tu aspoň podepište, jen tak pro orientaci. :super

hen héééén héééén se mnou počítej...Tak já zas jedu.. hééén héééén....:mrk:super:D

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Hmmm. Všichni lýžují a my se budeme klouzat v zatáčkách a xichtíky o sloupy... :D

A střepy z plexi v očích...:super:D

No tak když to platí firma tak toho musím využít:D

Jinak si to tam užijte a doufám,že se to ještě zopakuje?Taky bych se příště ráda zúčastnila!

Původně zaslal: janča205

No tak když to platí firma tak toho musím využít:D

Jinak si to tam užijte a doufám,že se to ještě zopakuje?Taky bych se příště ráda zúčastnila!

Tobě to taky platí firma?

Trundik: už to tak bude.Je to taková víkendová firemní akce.Seš na tom podobně?

Aha. No mě firma nic nezaplatí, i kdybych se na hlavu stavěl. Zase to zbyde na mě, pokud najdu na něco takovýho podobnýho čas.... :grr

Tak já taky nedorazím jelikož o výkendu budu v beskydech, sních se tam už bohužel více měně rozpustil tak lyže nechávám doma. Užijte si motokáry. ;)

Původně zaslal: Poldík

Tak já taky nedorazím jelikož o výkendu budu v beskydech, sních se tam už bohužel více měně rozpustil tak lyže nechávám doma. Užijte si motokáry. ;)

No ikdyž tam sníh asi nebude i tak se dokážeš skoulovat a válet se budeš taky.. Jak tě tak poznávám...:D

Také neodrazím jsem v Orlických horách - pro změnu taky budeme lyžovat :super:super:super

Mějte se

No tak si dáme mi kluci 2 kolečka (KoudaK,Autoškolič Dodo,.mycTD) a holky taky 2 kolečka (Ivetka a moja kamoška...)