Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidi jsou dementi!


MichalTalbot

Recommended Posts

Původně zaslal: VladoHA

ked pride o bonus a aky tych par korun ? nestalo by mi za to aby na mna ludia pozerali ako na debila ktory nema chrbtovu kost a takym co sa jedna o lacnu poistku tak nech si daju pozor ale ked sa nieco stane tak by sa kazdy mal k tomu postavit ludsky

naprosty souhlas, me vadilo daleko víc že dotyčná, která mi škrábanec způsobila tak sproste odjela (kolegyne z práce) a čekala že si toho hned nevšimnu a pak už nebudu vedět kde a kdy se mi to stalo....

[upravil dne 22.1.08 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

naprosty souhlas, me vadilo daleko víc že dotyčná, která mi škrábanec způsobila tak sproste odjela (kolegyne z práce) a čekala že si toho hned nevšimnu a pak už nebudu vedět kde a kdy se mi to stalo....

[upravil dne 22.1.08 omegaalfa]

to samé u mne :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak tohle je ještě slabej odvar. Jednou se mi stalo, že při přejíždění z pruhu do pruhu včas před místem, kde jeden pruh končí a platí pravidlo zipu (bohužel si to někteří stále pletou s frontou na oběd na základce a ty, kteří netvoří jednu nesmyslně dlouhou kolonu, považují za předbíhající :roll ) mě jeden zm*d schválně ťuknul. Když jsem nas.aně vyskočil z Tagory a šel mu připomenout předpisy, tak se podělal a začal mě objíždět, že ujede, protože za zaviněnou nehodu by navíc přišel o body. Tak jsem mu na cestu aspoň pěstí demontoval zpětný zrcátko. Policajti mi řekli, že po zavedení bodového systému ujíždí od nehody každý TŘETÍ řidič, právě z toho důvodu, aby nepřišel o body. Když si k tomu přidá pokuta a ztráta bonusu, tak se nedivím, že 75% viníků radši ujede :( Takže příště, první co udělám bude, že toho kdo mě trefí, prvně vytáhnu z auta. Ale jinak jsem kliďas a mouše bych neublížil :cool:

[upravil dne 22.1.08 MichalTalbot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...