Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidi jsou dementi!


MichalTalbot

Recommended Posts

Dneska přijedu z Francouzštiny, koukám na pežotka a blatník trefenej tak, že už srovnat nepůjde :( Přitom jsem hodně opatrnej a při parkování hledám místo tak, aby auto bylo co nejmíň ohrožený, nestačí, lidi jsou prostě tak blbý, že dokážou nabourat i auto, vedle kterýho je 10m místa! Ptám se tedy - kolik asi tak bude stát blatník na vrakáči, když novej v ACI stojí 950,-Kč? Nevíte někdo o něčem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MichalTalbot

Dneska přijedu z Francouzštiny, koukám na pežotka a blatník trefenej tak, že už srovnat nepůjde :( Přitom jsem hodně opatrnej a při parkování hledám místo tak, aby auto bylo co nejmíň ohrožený, nestačí, lidi jsou prostě tak blbý, že dokážou nabourat i auto, vedle kterýho je 10m místa! Ptám se tedy - kolik asi tak bude stát blatník na vrakáči, když novej v ACI stojí 950,-Kč? Nevíte někdo o něčem?

Toto sa aj mne stalo, len som bol ten "druhy". Rozbil som kamosovi bocny mali blinker...:(

Ale nespravil som to, ze by som odtial odisiel a nehal tak. Aj keby to bol niekto cudzi. Proste za chyby sa plati, a vsetko ostatne si vyriesime na pive:super

Ten co spravi to, co tebe asi nemal svedomie, alebo si to nevsimol, i ked pochybujem ze by necitil naraz. Ked som rozbil ten blinker(plocha asi 5x5 cm) tak to bolo pocut a aj citit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To muselo hnout i s dodávkou (která to asi udělala), protože to je tak 15 x 30 cm velký, orvanej lak a cca 5 cm dovnitř :( Teď už to fotit nebudu, zítra.

Lidi jsou dobytek, kdyby dali lísteček za sklo, tak přijdou o bonus na pov.ručení a volat policajty? To se na to radši vykašlou a jedou si po svým, ať se nabouranej stará... z cizího krev neteče, že.

[upravil dne 21.1.08 MichalTalbot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MichalTalbot

To muselo hnout i s dodávkou (která to asi udělala), protože to je tak 15 x 30 cm velký, orvanej lak a cca 5 cm dovnitř :( Teď už to fotit nebudu, zítra.

Lidi jsou dobytek, kdyby dali lísteček za sklo, tak přijdou o bonus na pov.ručení a volat policajty? To se na to radši vykašlou a jedou si po svým, ať se nabouranej stará... z cizího krev neteče, že.

[upravil dne 21.1.08 MichalTalbot]

To víš no, pořádně to člověka zamrzí. Žijeme hold v Čechách no:nevim

[upravil dne 21/1/08 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309Tom

To jsem jednou u kauflandu viděl jak to jeden důchodce při parkování napasoval do sloupu, ještě, že tak, co kdyby to byl můj mazel, jak takoví můžou mít řidičák :o

Jo a nejlepší na tom je, že takový hlavně nepřijdou o body, protože v životě rychlost nepřekročí a vyjedou 5x do roka. Zatímco ten, kdo jezdí denně a občas na bezpečném a přehledném úseku (kde se samozřejmě nejčastěji měří) jede trochu rychleji, tak bude vlastně před zákonem horší řidič než ten důchodce :bojim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedavno som zazil nieco podobne, aj ked v mensom mieritku... citim s tebou :grr

by som ich dal niekde na nutene prace, kde by tie plechy vlastnorucne rovnali... by si vazili rovneho plechu aj cudzieho. :P

su to prasata. Milujem ked nejaky pubertak robi machra na rozbitom vraku po parkovisku pred sestnastkami.. by som mu nalozil zopar vychovnych.

[upravil dne 21.1.2008 Raydowe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Raydowe

Milujem ked nejaky pubertak robi machra na rozbitom vraku po parkovisku pred sestnastkami.. by som mu nalozil zopar vychovnych.

[upravil dne 21.1.2008 Raydowe]

lepsi trest by pro nej byl, kldyby tam nekdo prijel kdo nepotrebuje machrovat a umito. A auto v perfektnim stavu a pak je jedno co to je a jak je to stare.

Ale nejsu si jist jestli by ten jedinec udelal na ty 16ky dojem... Svym moudrym a inteligentnim projevem...

[upravil dne 21/1/08 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Raydowe

Milujem ked nejaky pubertak robi machra na rozbitom vraku po parkovisku pred sestnastkami.. by som mu nalozil zopar vychovnych.

[upravil dne 21.1.2008 Raydowe]

lepsi trest by pro nej byl, kldyby tam nekdo prijel kdo nepotrebuje machrovat a umito. A auto v perfektnim stavu a pak je jedno co to je a jak je to stare.

Ale nejsu si jist jestli by ten jedinec udelal na ty 16ky dojem... Svym moudrym a inteligentnim projevem...

[upravil dne 21/1/08 Marlin]

16ky projev nezaujima, hlavne ze ma gadzo karu..:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

lepsi trest by pro nej byl, kldyby tam nekdo prijel kdo nepotrebuje machrovat a umito. A auto v perfektnim stavu a pak je jedno co to je a jak je to stare.

Ale nejsu si jist jestli by ten jedinec udelal na ty 16ky dojem... Svym moudrym a inteligentnim projevem...

[upravil dne 21/1/08 Marlin]

V tomhle ti Marline naprosto věřím, ty bys ten dojem, teda pokud bys měl sako, určitě udělal...

MichalTalbot: Jako přední blatník?

Michale, bohužel je to Praha, a víš co se tu stává.

To co vidím občas v ulicích Prahy mi fakt stačí - to je pro mě vhodná antikoncepce abych auto do centra Prahy nestrkal, protože bych pak domu přijel s něčím navíc nebo bez něčeho... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli jel táta do města a nechal stát auto u průmyslový školy, kde nebylo ani jedno auto. Když přijel domů, zjistil že se nám někdo na Lagunu podepsal...pravé zadní dveře, blatník...odřeno, promáčklo a oprava ze známosti------5-6000...........za to bych sekal ruce..:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, spousta Pražáků má auto jako věc pro užitek a hodnotí to tak, že nárazníky jsou od toho, aby se jima naráželo. Do čeho, to jim je fuk. Ani ty lidi nechápou, že někdo může mít auto pro radost a chtějí ho mít hezký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Bohužel, spousta Pražáků má auto jako věc pro užitek a hodnotí to tak, že nárazníky jsou od toho, aby se jima naráželo. Do čeho, to jim je fuk. Ani ty lidi nechápou, že někdo může mít auto pro radost a chtějí ho mít hezký...

Přesně tak a to stejný je to, když stojej auta vedle sebe a ten "člověk" svý dveře otevře tak, že se zastaví až o tvou karoserii, takovejch šrámů mám na svým 18 let starým autě nespočetně :bojim, ale vždy když přibyde novej, tak to prostě nase*e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309Tom

Původně zaslal: Fx

Bohužel, spousta Pražáků má auto jako věc pro užitek a hodnotí to tak, že nárazníky jsou od toho, aby se jima naráželo. Do čeho, to jim je fuk. Ani ty lidi nechápou, že někdo může mít auto pro radost a chtějí ho mít hezký...

Přesně tak a to stejný je to, když stojej auta vedle sebe a ten "člověk" svý dveře otevře tak, že se zastaví až o tvou karoserii, takovejch šrámů mám na svým 18 let starým autě nespočetně :bojim, ale vždy když přibyde novej, tak to prostě nase*e

Přesně tak, jsou to dementi :grr nejvíc mě ale štve, že já u toho nikdy nikoho nechytnu, to je mý největší přání, abych toho zm*da u toho auta chytnul, nic si nepřeju víc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě odřeli auto na firemním parkovišti v areálu podniku- kráva couvala s fobií a zastavila se mi o prední nárazník - odřenina cca 10x30cm a ujela, musel jsem udělat pořádný dusno aby se vůbec přiznala, napřed tvrdila že o tom neví že si nevšimla ( má promáčklej zadní nárazník cca 5 cm dovnitř) .....snad dát jí baseballkou do dřžky, tak by si toho možná všimla - přední narazník na 307 + lak = 24900 kč (bez lišt).....lidi sou svině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusej to bejt zrovna pražáci,minulej tejden sem šel z nákupu z PENNy na parkoviště do auta a minula mě asi na půl cestě na parkovišti 120ka s nějakym páprdou,jel docela ostře,v duchu sem si řek,se divim ,že má auto eště v celku s timle stilem jízdy,najednou rána jako z děla,otočim se,a co vidim?von se netrefil mezi auta na parkovišti,vo půl metru popostrčil OPLA prvavym předkem,rozštíp mu nárazník,a 120ka?nárazník+světlo+blatník na výměnu,nevim jak to dopadlo,když sem odnes nákup do auta OPEL byl pryč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...