Sign in to follow this  
Followers 0
Miki

Štartovanie , problems ...

3 posts in this topic

Zacalo to cele sklbanim vo vyssich otackach , motor sa proste nedostal nad urcite otacky a dusil sa . Vymenil som teda benz. filter co nepomohlo . Pridalo sa k tomu zhorsene startovanie za studena(za tepla nebol a nie je ziadny problem). Sklabanie podla mechanika sposobovale zle benz. cerpadlo a tak doslo k vymene za novy kus a sklbanie prestalo a auto ide OK , dokonca o nieco lepsie nez predtym ale to je mozno len subjektivne .Problem so startovanim vsak zostal a je to horsie cim vacsia zima je vonku .Ak sa auto roztiahne chyti sa ihned a ide potom normalne . Asi 3 krat sa mi stalo aj to ze pri vyradenej rychlosti mi to zhaslo a uz som to nenastartoval. mechanik hovori ze to budu asi nejake cidla , teplotne + este je tam jedno ...ale uz im moc neverim , nerad by som sa pustal do systemu pokus omyl lebo to financne nezvladnem ...

Prosim o kazdu radu pripadne skusenost .

P.S. kontrolovali sa sviecky , kable... vsetko priebehalo ako ma ... ale problem je stale rovnaky..

Jo, uz se to tu urcite resilo.

BTW: Taky mi to delala 306-ka - asi po x navstevach servisu a x tisich korun - jsem ji \"utratil\" mrchu :mad: