Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ovladac kurenia


vlado1

Recommended Posts

Zdravim.

Ked mam zapnuty ventilator kurenia tak sa mi na nom dost casto menia otacky. Myslim si ze to bude kontaktami na ovladacom koliesku. Chcel by som ho precistit,ale neviem ako ho mam vybrat, je tam len nastoknuty? alebo je tam nejaka poistka ktora to drzi?

Nevie mi niekto poradit este ci sa ma ventilator prestat krutit pri otocenom koliesku ovladania na nulovej polohe?

Budem vdacny za rady:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robilo mi to taktiez, treba vybrat ten maly panel, na ktorom su vsetky 3 kolieska a rozobrat ho, myslim ze je len zacvaknuty dokopy (predna a zadna cast). Ovladac je tam myslim taktiez len nacvaknuty, trosku horsie sa dava naspet, chce to trochu zrucnost. Ked ho das dolu, uvidis tam plosny obvod ktory byva znecisteny a tak isto taky mini pliesok, ktory na to prilieha (a vlastne spaja obvody). Ja som to cistil liehom a zabralo to, cele to trva zhruby pol hodinku.

Ventilator sa toci myslim stale a uplne sa vypnut neda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to myslis demontovat cely ten kryt kde je aj radio aj hodiny atd? alebo to je rozdelene 2 casti? Je to tam nejako priskrutkovane? Ja som to rozoberal na mojom starom aute na 405-ke a tam to islo velmi lahko ale tu som to skusal ale nejako mi to neslo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...