Sign in to follow this  
Followers 0
vlado1

ovladac kurenia

6 posts in this topic

Zdravim.

Ked mam zapnuty ventilator kurenia tak sa mi na nom dost casto menia otacky. Myslim si ze to bude kontaktami na ovladacom koliesku. Chcel by som ho precistit,ale neviem ako ho mam vybrat, je tam len nastoknuty? alebo je tam nejaka poistka ktora to drzi?

Nevie mi niekto poradit este ci sa ma ventilator prestat krutit pri otocenom koliesku ovladania na nulovej polohe?

Budem vdacny za rady:)

Robilo mi to taktiez, treba vybrat ten maly panel, na ktorom su vsetky 3 kolieska a rozobrat ho, myslim ze je len zacvaknuty dokopy (predna a zadna cast). Ovladac je tam myslim taktiez len nacvaknuty, trosku horsie sa dava naspet, chce to trochu zrucnost. Ked ho das dolu, uvidis tam plosny obvod ktory byva znecisteny a tak isto taky mini pliesok, ktory na to prilieha (a vlastne spaja obvody). Ja som to cistil liehom a zabralo to, cele to trva zhruby pol hodinku.

Ventilator sa toci myslim stale a uplne sa vypnut neda

A to myslis demontovat cely ten kryt kde je aj radio aj hodiny atd? alebo to je rozdelene 2 casti? Je to tam nejako priskrutkovane? Ja som to rozoberal na mojom starom aute na 405-ke a tam to islo velmi lahko ale tu som to skusal ale nejako mi to neslo :(

Vymontování středového panelu včetně rádia bylo složitější ale přesně popsanů závadu jsem odstranil tak jak říkalLubos77!!!!! Mockrát Dííííííííík!! :super:super:super:D:D:D:D

Daj si bacha ke budeš ten stredový panel demontovať vyber si rádio a po jeho stranách z vnutornej strany su 8 mm matky ja som to skoro urval odtial kým som si to všimol :Da je to dosť nepoddajne :P bo su tam lanká a tak ale ide to :aut

No vcera som to konecne rozobral a spravil tomu generalku,islo to celkom lahko:)... vsetko precistil , pomenil zle ziarovky a uz to ide na jednotku:roker Dakujem za rady:papa