Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další nechutnost


Hhonza

Recommended Posts

Mě jenom fascinuje ve zmíněném kontextu to rozčilování se za zvířata, zakládání témat, plamenné diskuze, atd.

Že to někomu přijde normální jsem neřekl, to jsi překroutil a navíc jsem to dal do závorek. Napsal jsem, že týrání dětí připadá všem, jako normální černá kronika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Rebik

No jasně, jenže mě fascinuje, jak se všude probírají kočky a spol. a děti jsou "normální".....

Marku, mám na tebe dotaz: Jak jsi přišel na to, že by komukoli v této diskusi připadalo týrání dětí normální? Zmínil se o tom snad někdo, nebo řekl někdo něco v tom smyslu, že to je podobné jako týrání zvířat nebo něco v tom smyslu? NIKOLI.

Takže: Proč měníš téma diskuse, prosím? Proč nezaložíš jiné vlákno? Nebo k tomu přidáme týrání starých lidí, zabití barmanky pro 2000 tržeb a podobná zvěrstva, a budeme se trumfovat, že toto je větší zrůdnost než ono? Takováhle diskuse by k ničemu nevedla.

Prostě mi není jasné, že se probírá tenhle zvířecí případ, a ty přijdeš s týráním dětí.

jeste k tomu muzeme pridat magory na silnicich... Tech zverstvech se deje strasne moc. Neco uz akceptujeme, ze se to deje dnes a dene. Media nas oblbuji, predkladaji nam to jako samozrejmost a mi se uz nad tim nepozastujeme. Jsme vuci tomu imuni, coz je skoda.

To same jak rikas Garfield, vrazda barmanky kvuli par stovkam, nebo taxikare. Lidi jsou schopni uplne cehokoliv. A to same vyvrazdovani velryb, nesmyslne valky apod. Svet speje do zahuby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Mě jenom fascinuje ve zmíněném kontextu to rozčilování se za zvířata, zakládání témat, plamenné diskuze, atd.

Že to někomu přijde normální jsem neřekl, to jsi překroutil a navíc jsem to dal do závorek. Napsal jsem, že týrání dětí připadá všem, jako normální černá kronika.

To je právě ono - "ve zmíněném kontextu". Ten kontext dětí jsi tam přidal ty a to je právě to, co mi vadí a proč jsem reagoval.

A jestli tobě týrání dětí připadá jako normální černá kronika, tak mně ne. Takže prosím mluv za sebe a nezobecňuj, co komu jak připadá, ano?

Prostě: Za sebe prosím návrat k tématu a nemíchat téma zvířat s tématem dětí!

[upravil dne 21/1/08 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč se na sebe čílit, nikdo nepovažuje týrání dětí za menší zlo, ale naskytlo se zrovna video o zvířeti, tak se diskutuje o něm. A pokud jde o věc, týrání dětí podle mně začíná někde tady, pokud nad zvířatama mávneme rukou, ti samí lidi za pár let utýrají člověka. Podchytit se to musí v začátku.

A ten nedostatek respektu k autoritám je taky v přímé souvislosti s tím, co se děje kolem, jenže ten bordel začíná nahoře u politiků a lidi to vidí jako vzor, tak proč by toho nevyužili. A využijí toho podobné kreatury jako jsou ti nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

O tomto článku ať si každý udělá svůj názor, já už ho mám a nechtěl bych tu bavící se partičku někde potkat....asi bych si pak musel najmout skvělého právníka, abych dostal jen 10 let.

http://www.novinky.cz/clanek/131231-opili-kocku-nechali-ji-roztrhat-psem-a-vse-si-nataceli.html

TOTO SU UBOHE KURVY..... NIE LUDIA.......

ALE NA KAZDEHO PRIDE CAS:::::: TAKETO VECI SO ZVIERATAMI NEMOZEM ANI VYSTAT .... JA by som tym chlapcom dol dozivotie......

ale pred tym by som si ich podal kazdeho po jednom....a dal by som im papanicu, kolko do nich vojde.....ze by ich vlastna mati nespoznala.....ta spinava čupka co porodila takeho bastarda....prepacte za tvrde slova, ale som normalne vytoceny...... toto sa robi aj u nas na SK .... fuj sebranka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

No jasně, jenže mě fascinuje, jak se všude probírají kočky a spol. a děti jsou "normální".....

Ne-e!! Samo, že to normální není!!! Ale tady u tohoto článku mě nejvíc zarazil fakt, že lidí bylo na tý akci asi 15!!! Každou chvíli se najde nějakej uchylák, kterej "čtvrtí lidi", znásilňuje je, týrá děti, ale nejhorší je, že toto napadlo třeba 2 kluky a z těch 15 ostatních NOKDO neřekl STOP, DOST!!! Jako, to je na tom to nejhorší a je jedno, jestli to byl člověk, nebo zvíře, prostě to byl někdo, kdo měl právo na život a nějakej pičus se rozhodl, že mu ho vezme a jak jsem již napsal NIKDO z přísedících nezasáhl!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Rebik

No jasně, jenže mě fascinuje, jak se všude probírají kočky a spol. a děti jsou "normální".....

Nejsou, ale co naděláš, tresty nízký a strach z autority už ani školáci nemaj. Tak co bys čekal:nevim:(:(

Vopičí - obávám se poněkud mimo mísu

Řebík tu řeší, že se tu všichni vztekáme nad surovým zacházením se zvířatama

ALE TO, ŽE SE MINIMÁLNĚ 1X TÝDNĚ V MÉDIÍCH PROBÍRÁ NĚJAKÉ TĚŽKÉ UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ NEBO SMRT DÍTĚTE, TO UŽ POMALU BEREME JAKO SAMOZŘEJMOST

co s tím mají společnýho školáci a jejich vztah k autoritě???

Každopádně souhlasím s tím, že by ta partička měla být před ty psy postavená sama, ale taky hodně přemýšlím nad tím, proč já mohl od mých 8mi let jezdit sám na kle po Stromovce (84ha park v Praze) a můj kamarád se 12ti letýho kluka do toho stejného parku bojí pomalu pustit samotného.

[upravil dne 21/1/2008 Medvěd]

Když harant nechá v mládí rozervat psem kočku.....co asi uděká až bude mít své dítě??:myslim:myslim...řekl bych, že je v tom něco společného.

Asi jsem to řekl moc obecně, ale mimo mísu určitě nee.

Myslel jsem to tak, že pokud už v mládí nebudeme mít strach z autorit (ať učitelů, policie a vlastně celkově ze zákonů a určitého postihu), tak nabydeme dojmu, že si můžeme dělat co chceme. A tudíž až takovýto člověk dospěje a založí si "rodinu", chová se "pořád stejně".

Tudíž pokud matka nemiluje své dítě (což je skoro nevyslovitelné a zase z úplně jiného soudku), byla by si velice dobře vědoma toho, že pokud vztáhne ruku na svoje dítě, půjde za to sedět, pak by si to sakra rozmyslela ať už to svoje dítě miluje nebo ne a možná by jej raději dala hned po narození k adopci. Ale jelikož matka a i Ti haranti co nechali roztrhat tu kočku si jsou vědomi toho, že se jim nic nestane, tak proč by to nedělali.

Dokud bude v tomto státě platit, že za vraždu půjde člověk (teď plácnu) na 4 roky sedět a za 2 jej pustí na podmínku, tak se toho asi moc k lepšímu nestane, dokud nebudou tresty přísnější, člověk se nebude vůbec bát něco takového udělat.

;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...