Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kooperativa


VladoHA

Recommended Posts

No soudě dle těch fotek, pokud jsou jen zmuchlané plechy, tak s totálkou nepočítej. Teda pokud chceš mít jistotu, pošli mě údaje o autě, tzn. značka, tip, výbava, rok výroby a najeté km a ocením ti ho:super Jinak potom stačí nějaký smluvní servis pojišťovny (je vždy lepší aby se necukali s fakturou) a je po problému:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

Peugeot 406 coupe 2,0 97KW vybava:manualna klima,el okna,a dalsi zaklad

rok 99

KM:173500

staci to?

I s tím co jsem měl na U2U tak jo, ale ber to jako orientační, jinak pokud by to mělo být přesně, je tam mnohem víc údajů;) Takže "výkupní" cena je 138.500,- a prodej 169.500,-. Jinak je to ještě podle listopadové databáze, takže se to mohlo o něco málo změnit:super A pro výpočet tam bylo tohle info, tak ještě koukni jestli to sedí:papa

Výbava sériová:

ABS - protiblokovací brzdový systém, Airbag řidiče, Airbag spolujezdce, Alarm, Centrální zamykání-dálkové, Disky z lehkých slitin, Imobilizér, Katalyzátor, Klimatizace manuální, Okna přední el.stahování, Opěradla zadní, sklopná dělená, Opěrky přední, Opěrky zadní, Ostřikovače předních světlometů, Otáčkoměr, Posilovač řízení, Převodovka mech. 5 stupňová, Skla tonovaná, Světlomety přední mlhové, Ukazatel venkovní teploty, Zrcátka el. seřiditelná+vyhřívaná

Výbava doplňková:

Radio+MG, Metalíza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No záleží teď na likvidátorovi, musí porovnat cenu opravy v autorizovaném servisu a zhruba průměr cen, co jsem zasílal, takže když to vezmeš "od voka" tak si spočítej ceny náhradních dílů a pak k tomu připočítej hodinovou taxu v servisu (samozřejmě x hodin co jim to bude trvat dát dohromady) ale tady jsem tak nějak na "vážkách", jak říkám, teď už záleží na likvidátorovi a hlavně na tom, kolik ti tam nahází %, když se dostane přes 75, máš vyhráno a totálka je doma:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

neni tam vo vybave:dilkovy central,ostrekovac svetlometov,no neviem myslis ze to budu chciet opravit?

Jinak ten systém, ve kterém jsem to dělal a ve kterém pojišťovny "jedou" tak má nastaveny "standartní výbavy", které se samozřejmě můžou lišit model od modelu, ale prostě je to tak, že se bere "standart" a potom "nadstandart", kam většinou patří další airbagy, hi-fi systémy, parkovací asistenti, metalízy, atd.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...