Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na cyklisty - nastavení tahometru


MJSytic

Recommended Posts

Jelikož se auta asi letos nedočkám, tak jsem se rozhodl, že opráším staré horské kolo a naučím se znovu jezdit :aut:D Mám tam i starý tachometr SIGMASPORT BC301, ale měl vybytou baterku. Po výměně je potřeba tam něco nastavit, aby to znovu počítalo a já nevím, co a jak?!?!:nevim

Matně si pamatuju, že to bylo něco s průměrem kola a vzdálenosti čidla od středu kola, ale ...

Můžete mi prosím někdo poradit???:mad:

post-0-1410959860745_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam treba nastavit obvod kola, cili kolik ujedes cm na jedno otoceni kola, nejjednodussi je, postav kolo nekam na rovinu, udelej si kridou caru na zem a zaroven na plast kola, pak s kolem popojdi aby se otocilo presne o jedno otoceni, udelej na zemi druhou caru a pak zmer vzdalenost mezi tema carama na zemi, hodnotu v cm zadas do computeru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Paráda:super Díky moc!

Já tam zkusmo něco nastavil, ale ukazovalo to rychlost 250km a to nebude přesný... Řekl bych, že jsem jel o něco málo míň:aut:D:D:D

Možná máš "dobrej záběr v nohách".......... :P :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Sem na tom trošku líp. V létě jsme byli s mladou na chalupě a tam trošku jezdili ... Ale taky žádná sláva:aut :)

Tak to jsem na tom s kolem ještě líp. V květnu ještě s manželkou okolí Lago di Garda, v srpnu stále ještě s manželkou francouzské Pyreneje, v září už s milenkou zase Garda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Tak to jsem na tom s kolem ještě líp. V květnu ještě s manželkou okolí Lago di Garda, v srpnu stále ještě s manželkou francouzské Pyreneje, v září už s milenkou zase Garda :D

Takže do tvého výčtu chybí už jenom "květen, Šumava, sám" :D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: oddie

Tak to jsem na tom s kolem ještě líp. V květnu ještě s manželkou okolí Lago di Garda, v srpnu stále ještě s manželkou francouzské Pyreneje, v září už s milenkou zase Garda :D

Takže do tvého výčtu chybí už jenom "květen, Šumava, sám" :D:D:aut

Jako myslíš květen letos, jo? Tak to ho..., v květnu jedu s Medvědem do Rumunska :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...