Sign in to follow this  
Followers 0
Béďa

306 GTi 6

14 posts in this topic

Tak hosi, doba koupe GTicka nastala a tak se Vas potrebuju na neco zeptat. Zajima me ktere verze GTi 6ky se delaly bez ABS?? Ja osobne si myslim ze to byla jenom verze Rally ale pokud to byla priplatkova vybava tak to asi muze bejt i u normalni verze. Mam zalusk na jedno GTi z Nemecka ale bohuzel tam nema psany ABS a pani mi po telefonu nezdelila jestli to tak skutecne je, jen ze tam je to co je na papire. Je to jedina vec kvuli ktere jeste vaham, tak prosim o radu..:roll

sakrys to je skoda kdyby tam nebylo, preci jenom je to fajn vec na zimu :)

ale jestli to nedavali i na neco jineho, nez Rally, to bohuzel nevim :( ani se nemuzu podivat jestli to bylo ve standardu, protoze to z papiru nepoznam :(

zima me ani tak netrapi to bude spinkat v garazi..:D spis tak nejak celkove, jestli je to moc velka vada na krase a hlavne jestli se to vubec delalo nebo to nekdo vyk...vil.. :myslim

no přeci jenom je to pomůcka do krizových situací ať už za mokra tak třeba píseček v zatáčce a podobné nástarhy silnic, takže já osobně bych ho chtěl ;)

to bohuzel neznam a pochybuju ze mi to po telefonu reknou..:roker jde mi spis o to jestli to byla priplatkova vybava a nebo ne, je to divny auto ma ostrikovace svetel, vyhravane sedacky ale ABS pry ne..:(

tak na to asi kaslu, domluva s pani v bazaru je na bodu mrazu takze asi nic nevyresime..:grr

U teto verze to rozhodne neni priplatkova vec .. jen u Rallye .. a verim ze tam ABSko je jen to pani nevi .. je potreba ziskat VIN

Tel.: +49 (0)9092 8048 tady je cislo na tu milou pani.. kdo mi sezene VIN??..:D odmena jista..;)

Béďo, to je přeci kravina, bud ti prodejce pošle ochotně techničák, nebo at jde do prde.....

to mas asi pravdu..:( jeste to zitra zkusime a kdyz baba nezmeni pristup tak na to kaslu.. :roker