Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

praha, přezutí nových pneu zdarma kde?


aaischa

Recommended Posts

Guest servisman

nevím ale já pokud kupoval nové pneu tak jsem měl montáž pneu na kola zdarma i s vyvážením jen jsem platil olůvka.Kola jsem měl na autě.Kupoval jsem u nich 4 pneu tak to měli takhle s akcí.Přijel jsem a za hodku odjel.

Záleží na pneuservisu jak to mají na domluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

právě že nemam druhý disky :( v olomouci maj ceny skoro jak na netu a vyjde to v pohodě, když má člověk bezdušovky tak je fakt neni schopnej přezout sám ? a nechat je jenom vyvážit ? nezkoušel sem tak se ptám

Sám - to asi těžko, jak je budeš bez poškození pneu sundávat - šroubovákem??

I když jsem kdesi viděl jakejsi návod za pomocí zvedáku na auto.

Ale mám dojem /nejsem odborník/ že před nasazením bezdušáků ještě čímsi mažou ráfky /asi aby líp chytly a meunikal vzduch ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: aaischa

právě že nemam druhý disky :( v olomouci maj ceny skoro jak na netu a vyjde to v pohodě, když má člověk bezdušovky tak je fakt neni schopnej přezout sám ? a nechat je jenom vyvážit ? nezkoušel sem tak se ptám

Sám - to asi těžko, jak je budeš bez poškození pneu sundávat - šroubovákem??

I když jsem kdesi viděl jakejsi návod za pomocí zvedáku na auto.

Ale mám dojem /nejsem odborník/ že před nasazením bezdušáků ještě čímsi mažou ráfky /asi aby líp chytly a meunikal vzduch ???

to mi stačí jako odpověď moc sem se s tim nesetkal že by to někdo delal sám za domacich podminek tak sem nevedel, este se pozeptam mame kousek pneuservis takovej starší pán slušně vypadající tak co si za to řekne, a nebo jeslti by měl on sám gumy za slušnou cenu a měl třeba nějakou slevu na montáž, do léta je pořád čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem je taky měnil na disku 2x za rok - když jsem si to pak spočítal tož je výhodnější si dokoupit ještě 4 disky /mám sice plecháče/, sice jsem do toho něco vrazil ale výměna sám - pohoda cca 40 min.

Jednou za čas je nechám převážit. Už mám vytipovanej servis, kde mě nanatáhnou ve stylu - nejdřív odstranit závaží /bez kontroly/, potom "spusťte stroj/ a závažíčka doplňovat a doplňovat.

To pak cena naskáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si od oddieho kup komplet sadu, ne? kompletni sadou urcite mysli vcetne disku ;) a budes mit pokoj...

jinak k napadu prezouvat si je doma sam a nechat si je potom vyvazit - uspora bude minimalni. jestli ti slevi kilo na kolu, tak se cloveku nevyplati ani vytahovat naradi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie má něco naprodej ju ? :) sem netušil v bazaru na foru sem nenašel.. jinak pro 205 je rozteč 4x100 ? dík

p.s. jestli oddie něco nabízí tak prosím o PMko, nepotřebuju nic luxusního ale zas obyč plecháče mě moc nelákaj..

kuju

[upravil dne 21.1.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

teda chlape... ty snad ani nectes svoje vlastni vlakno... co treba se podivat na treti prispevek odshora, to je jasna nabidka, ne? :)

si mu napis, jestli to myslel vazne a za kolik.....

tak ju už sem proved, no zarazilo me ze v bazaru nic neni :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: aaischa

právě že nemam druhý disky :( v olomouci maj ceny skoro jak na netu a vyjde to v pohodě, když má člověk bezdušovky tak je fakt neni schopnej přezout sám ? a nechat je jenom vyvážit ? nezkoušel sem tak se ptám

Sám - to asi těžko, jak je budeš bez poškození pneu sundávat - šroubovákem??

I když jsem kdesi viděl jakejsi návod za pomocí zvedáku na auto.

Ale mám dojem /nejsem odborník/ že před nasazením bezdušáků ještě čímsi mažou ráfky /asi aby líp chytly a meunikal vzduch ???

Je to takový jako mejdlo, je to i kvůli tomu, aby ti tam ta guma líp sklouzla:) Ale když jsou už ráfky ohnilý, je to stejně na prd...:( Táta musel u bílý 205 dát do všech duše..i když jsem několikrát říkal opískovat a komaxit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...