Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auticko se mi dusi pri startu


Peťulák

Recommended Posts

Mam problem v tom,ze kdyz nastartuju svoji 306 1.6 se studenym motorem,vyskoci otacky zhruba na 2000,pak zacnou kolisat,spadnou asi na 1000 a pak by to chciplo,pokud bych mu nepomohl plynem.Zhruba po 15ti sekundach co se snazim udrzet otacky se to ustali a uz jede normalne a i kdyz ho chcipnu,naskoci motor normalne.

Mam sportovni filtr,tak si rikam,jestli to neni jim...Ten mam ale asi tyden a ty problemy jen 2 dny,tak je mi to podivny.

Jinak auticko jede uplne normalne,spotreba je OK,vyfuk nekouri:roker a ani jine problemy nejsou.

[upravil dne 20.1.2008 Peťulák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peťulák

Tak po domluve s opravarem mi doporucil dat puvodni vzduchovy filtr.Pry mi tam jde moc vzduchu,tak asi jo,kdyz to rika....

A Vam ostatnim auticko s novym vzduchovym filtrem nezlobi?

mám dojem, že na hdi veľké kolísanie otáčok robí čerpadlo. Opravte ma ak to nie je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzduchvy filter (sportovy) by to robit nemal pokial ho mas spravne namontovany aby nabol moc blizko motora atd.dalej zalezi aku mas napojenu hadicu k filtru ci nieje prilis meka aby ju nestlacalo potom ho zacne dusit niekedy az moc vlastna skusenost ale myslim ze filtrom to nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napojený to je spravne a hadice je puvodni.Mozna ze by to melo byt dal od toho motoru,ale neni to nic kritickyho.

Od te doby co jsem ale zalozil tohle tema mi to udelal jeste druhy den rano a pak uz nic.Proste otacky drzej,nema tendenci se dusit takze to vypada,ze to byla asi jen jarni chripka,kterou uz moje auticko prechodilo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...