Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní díl výfuku 106


Luig

Recommended Posts

Zdravim, takže zadní díl vejfuku to má definitivně zasebou. Koukám na autokelly a na moji 106II 1,6 74kW stojí bosal 3700. Ale na 106 1,6 65kW jenom 1700. Nejde použít ten ze slabši jednašestky? Zdá se mi to divný, stejnej motor akorát o 10kW slabší a hned takovej rozdíl v ceně? Oba jsou to bosaly, tak fakt nevim, šlo by to zaměnit? Díky moc:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na elit sem právě koukal, a tam už sem z pitomej uplně. Na 74kW nemaj žádnej a na 65 je v tom takovej zmatek... Ale podle obrázku vypadaj ty zadní díly jinak, 65 oválnej a 74 spíš hranatej, ale co mám ted na autě právě vypadá spíš jako ta 65ka:myslim. Nebyl by problém kdyžtak poupravit závěsy nebo trubku, spíš mi jde o to jestli ho dám do toho místa který pod autem je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul Trošku nechápu, že když už jsi věděl, že máš výfuk načatej, tak proč si do toho kelly nesjel v létě, když byly ty 50% slevy?:myslim

Ale mrkni třeba na MJAUTO, tam mají celkem rozumný ceny a docela i výběr ;)

post-0-14109598605877_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYRESENO - takže, objednal sem si u kelly oba dva (ten co by tam měl bejt podle katalogu + ten na 65kW), odpoledne byli na krámě, porovnal sem je a zjistil ze tvar je nepatrne jinej, 74kW ovál, 65kW kruh ale na vejšku stejný. Jediný co bylo jiný byly asi o 3cm posunutý závěsy. S prodavačem sem se dohodnul že kdyby nepasoval tak mi vrátí peníze, sjel s tim do servisu a sedne tam krásně. Takže ušetřený 2000:super

Jinak rozdíl v těch vejfukách kromě toho co sem psal neni, žádná sportovní koncovka, nerez, nic takže kdo budete mít podobnej problém, doporučuju vejfuk ze slabší verze. Jo a zvuk celkem dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

VYRESENO - takže, objednal sem si u kelly oba dva (ten co by tam měl bejt podle katalogu + ten na 65kW), odpoledne byli na krámě, porovnal sem je a zjistil ze tvar je nepatrne jinej, 74kW ovál, 65kW kruh ale na vejšku stejný. Jediný co bylo jiný byly asi o 3cm posunutý závěsy. S prodavačem sem se dohodnul že kdyby nepasoval tak mi vrátí peníze, sjel s tim do servisu a sedne tam krásně. Takže ušetřený 2000:super

Jinak rozdíl v těch vejfukách kromě toho co sem psal neni, žádná sportovní koncovka, nerez, nic takže kdo budete mít podobnej problém, doporučuju vejfuk ze slabší verze. Jo a zvuk celkem dobrej

no to jeste neznamena, ze musi mit stejne prepazky :super Radeji bych original na muj motor, ale od jineho vyrobce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

nepsal jsi to same i na jawamanii? :D

psal, sice už sem jawku prodal ale na tohle forum nikdy nezapomenu, vždycky hafo věcnejch informací, pohoda, člověk díky němu opravil hafo věcí a vim že tam tomu rozumí proto sem se zeptal;)

[upravil dne 21.1.08 Luig]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: Pata

nepsal jsi to same i na jawamanii? :D

psal, sice už sem jawku prodal ale na tohle forum nikdy nezapomenu, vždycky hafo věcnejch informací, pohoda, člověk díky němu opravil hafo věcí a vim že tam tomu rozumí proto sem se zeptal;)

[upravil dne 21.1.08 Luig]

jj, odepisoval jsem ti totiz i tam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...