Sign in to follow this  
Followers 0
Luig

Zadní díl výfuku 106

17 posts in this topic

Zdravim, takže zadní díl vejfuku to má definitivně zasebou. Koukám na autokelly a na moji 106II 1,6 74kW stojí bosal 3700. Ale na 106 1,6 65kW jenom 1700. Nejde použít ten ze slabši jednašestky? Zdá se mi to divný, stejnej motor akorát o 10kW slabší a hned takovej rozdíl v ceně? Oba jsou to bosaly, tak fakt nevim, šlo by to zaměnit? Díky moc:papa

na elit sem právě koukal, a tam už sem z pitomej uplně. Na 74kW nemaj žádnej a na 65 je v tom takovej zmatek... Ale podle obrázku vypadaj ty zadní díly jinak, 65 oválnej a 74 spíš hranatej, ale co mám ted na autě právě vypadá spíš jako ta 65ka:myslim. Nebyl by problém kdyžtak poupravit závěsy nebo trubku, spíš mi jde o to jestli ho dám do toho místa který pod autem je

Původně zaslal: VladoHA

aky je to rocnik?

96 - nový model (106 II)

[upravil dne 20.1.08 Luig]

Tak na bosal.com ve vyhledávači mi to našlo obrázky a rozdíl je jenom ve tvaru, já potřebuju ovál, 65ka má kruhovej, tak nevim jestli by tam šel:myslim

na www.vyfuk.com mi to našlo jako náhradu za Bosal nějakej Polmostrów:myslim. Za 1300,-. Máte s nim někdo zkušenosti?

Napadlo mě že v kelly se dá nevhodný zboží vrátit, objednám ten na 65kW, zkusim ho a pokud by tam šel tak bych ho tam dal ale neni v nich rozdíl ve vnitřnostech, aby to nějak neomezovalo výkon motoru nebo něco?

:xvul Trošku nechápu, že když už jsi věděl, že máš výfuk načatej, tak proč si do toho kelly nesjel v létě, když byly ty 50% slevy?:myslim

Ale mrkni třeba na MJAUTO, tam mají celkem rozumný ceny a docela i výběr ;)

post-0-14109598605877_thumb.jpg

Ale teď koukám, že ty tam máš jinej. Podle katalogu tenhle ... To už jsou trošku jiný ceny :(:nevim

[upravil dne 21.1.08 MJSytic]

post-0-14109598606329_thumb.jpg

VYRESENO - takže, objednal sem si u kelly oba dva (ten co by tam měl bejt podle katalogu + ten na 65kW), odpoledne byli na krámě, porovnal sem je a zjistil ze tvar je nepatrne jinej, 74kW ovál, 65kW kruh ale na vejšku stejný. Jediný co bylo jiný byly asi o 3cm posunutý závěsy. S prodavačem sem se dohodnul že kdyby nepasoval tak mi vrátí peníze, sjel s tim do servisu a sedne tam krásně. Takže ušetřený 2000:super

Jinak rozdíl v těch vejfukách kromě toho co sem psal neni, žádná sportovní koncovka, nerez, nic takže kdo budete mít podobnej problém, doporučuju vejfuk ze slabší verze. Jo a zvuk celkem dobrej

Původně zaslal: Luig

VYRESENO - takže, objednal sem si u kelly oba dva (ten co by tam měl bejt podle katalogu + ten na 65kW), odpoledne byli na krámě, porovnal sem je a zjistil ze tvar je nepatrne jinej, 74kW ovál, 65kW kruh ale na vejšku stejný. Jediný co bylo jiný byly asi o 3cm posunutý závěsy. S prodavačem sem se dohodnul že kdyby nepasoval tak mi vrátí peníze, sjel s tim do servisu a sedne tam krásně. Takže ušetřený 2000:super

Jinak rozdíl v těch vejfukách kromě toho co sem psal neni, žádná sportovní koncovka, nerez, nic takže kdo budete mít podobnej problém, doporučuju vejfuk ze slabší verze. Jo a zvuk celkem dobrej

no to jeste neznamena, ze musi mit stejne prepazky :super Radeji bych original na muj motor, ale od jineho vyrobce ;)

Původně zaslal: Pata

nepsal jsi to same i na jawamanii? :D

psal, sice už sem jawku prodal ale na tohle forum nikdy nezapomenu, vždycky hafo věcnejch informací, pohoda, člověk díky němu opravil hafo věcí a vim že tam tomu rozumí proto sem se zeptal;)

[upravil dne 21.1.08 Luig]

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: Pata

nepsal jsi to same i na jawamanii? :D

psal, sice už sem jawku prodal ale na tohle forum nikdy nezapomenu, vždycky hafo věcnejch informací, pohoda, člověk díky němu opravil hafo věcí a vim že tam tomu rozumí proto sem se zeptal;)

[upravil dne 21.1.08 Luig]

jj, odepisoval jsem ti totiz i tam :D