Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Únik oleje z motoru


pavel104

Recommended Posts

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví odkud nejčastěji uniká olej z motoru. myslel jsem že bude jen povolená vana, ale tím to není. docela dost to teče. Celý spodní kryt pod motorem je zatečený a když jsem ho oddělal tak motor je potečený snad všude. tak nevím kde hledat netěsnost. díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel104

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví odkud nejčastěji uniká olej z motoru. myslel jsem že bude jen povolená vana, ale tím to není. docela dost to teče. Celý spodní kryt pod motorem je zatečený a když jsem ho oddělal tak motor je potečený snad všude. tak nevím kde hledat netěsnost. díky za tipy

podľa svojho motora ti môžem povedať, že buď gufero, alebo okolo turba. Mne to tečie tam. Od turba je to celé zasrané hore pred spolujazdcom v motorovej časti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel104

Tak díky za rady. zkusím to nějak očistit a zjistit jestli to bude z těch míst jak radíte. Můžu to umýt vapkou????? Já jen abych to pak ještě nastartoval:papa

Vapkou to klidně umyj u nafty se nemusíš bát,horší je to s benzíňákama,ty maji někdy problém nastartovat,meju to jednou ročně u kámoše v servisu,nanesou takovej odmaštovací roztok,nechaji chvíli působit a vapem spláchnou,motor je pak pěkně čistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...