Sign in to follow this  
Followers 0
pavel104

Únik oleje z motoru

7 posts in this topic

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví odkud nejčastěji uniká olej z motoru. myslel jsem že bude jen povolená vana, ale tím to není. docela dost to teče. Celý spodní kryt pod motorem je zatečený a když jsem ho oddělal tak motor je potečený snad všude. tak nevím kde hledat netěsnost. díky za tipy

Původně zaslal: pavel104

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví odkud nejčastěji uniká olej z motoru. myslel jsem že bude jen povolená vana, ale tím to není. docela dost to teče. Celý spodní kryt pod motorem je zatečený a když jsem ho oddělal tak motor je potečený snad všude. tak nevím kde hledat netěsnost. díky za tipy

podľa svojho motora ti môžem povedať, že buď gufero, alebo okolo turba. Mne to tečie tam. Od turba je to celé zasrané hore pred spolujazdcom v motorovej časti.

Tak díky za rady. zkusím to nějak očistit a zjistit jestli to bude z těch míst jak radíte. Můžu to umýt vapkou????? Já jen abych to pak ještě nastartoval:papa

Mně to teklo okolo podkovy. Což znamená převodovka ven. Nechci teda strašit.....

Původně zaslal: pavel104

Tak díky za rady. zkusím to nějak očistit a zjistit jestli to bude z těch míst jak radíte. Můžu to umýt vapkou????? Já jen abych to pak ještě nastartoval:papa

Vapkou to klidně umyj u nafty se nemusíš bát,horší je to s benzíňákama,ty maji někdy problém nastartovat,meju to jednou ročně u kámoše v servisu,nanesou takovej odmaštovací roztok,nechaji chvíli působit a vapem spláchnou,motor je pak pěkně čistý.

:D Keď to tak čítam, napadá ma jedna optimistická vec :D

Lepšie riešiť na Peugeot fóre únik oleja z motoru, ako u doktora únik moču z.........:mad: