Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

silentbloky motoru


pavel104

Recommended Posts

Zdravím všechny

nemohl by mě někdo poradit kde bych sehnal silentbloky motoru na 406 2.0 hdi 66kw. nejedná se mě o originály, ale spíš něco v náhradě. origoše budou určitě drahé. hlavně potřebuju zadní silentblok. Ten co drží i pravou poloosu. nevíte někdo přesný název tohoto dílu? zatím dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj no tak to dej do normalního autoservisu.Tam ti to normalně udělaj,silenblok motoru pro ně nebude problem.A hlavně u nich to nebude stat tolik peněz.A hned ti řeknou kolik ten silenblok bude stat:super.Oni si ho objednaj to nemusíš kupovat.Jo a z autokelly to nekupuj.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Ahoj no tak to dej do normalního autoservisu.Tam ti to normalně udělaj,silenblok motoru pro ně nebude problem.A hlavně u nich to nebude stat tolik peněz.A hned ti řeknou kolik ten silenblok bude stat:super.Oni si ho objednaj to nemusíš kupovat.Jo a z autokelly to nekupuj.:papa

Proč ho nekupovat v Autokelly?Máš s tím špatné skušenosti?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel104

Zdravím všechny

nemohl by mě někdo poradit kde bych sehnal silentbloky motoru na 406 2.0 hdi 66kw. nejedná se mě o originály, ale spíš něco v náhradě. origoše budou určitě drahé. hlavně potřebuju zadní silentblok. Ten co drží i pravou poloosu. nevíte někdo přesný název tohoto dílu? zatím dík

Medzi originálnym silentblokom z Peugeotu a neoriginálnym je rozdiel v cene pák korún..

Ale do origo servisu by som to nedával robiť. To by bola asi dosť predražená oprava. A doma to asi robiť nebudeš, pretože musíš dať von polos a silentblok vylisovať a nalisovť nový..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Taky by mě zajímalo proč ne z A.K.??Mám je za dost solidní?! :myslim

čau no ja osobně jsem s nimi problemy neměl poněvadž jsem u nich nic nebral.ale znamí mi řikaly že to je nic moc a že by tam už nic nekupovali.Ale třeba zaleži na tom jestli naraziš na zmetek no a na ten mužeš narazit kdekoliv si myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš šťastie. To je ten najlacnejší zo štyroch silentblokov. A podľa mojich informácií tento odchádza na každom motore, ktorý má najazdených nad 200.000 km. Ja som ho zohnal v Elite asi za 250,- Sk. Akurát pri jeho výmene treba toho trocha viacej rozobrať ako je to už tu spomínané. Takže veľa šťastia pri výbere mechanika.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Utrecht

A zabudol som má ten silentblok odfotený z katalógu v telefóne ale nemám to ako dostať do PC. Kto chce pošlem mu to v MMS.:myslim

pošli si jej na meil a pak není problém jej jsem dát :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...