Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loučení


Proky

Recommended Posts

Přišel jsem se rozloučit moje Pegy se bude brzo stěhovat k někomu jinému, doufám že se o ní bude starat stejně dobře jako já nebo ještě líp. Je mi líto, že jsem vás nestihl všechny poznat. Jste supr parta tak vám přeju všem hodně úspěchů a spoustů skvělých zážitků ze srazů a s vašima plechovými miláčky.

Měj te se pěkně :papa

Proky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Proky

No Pegy to už neni, je to "Fašoun" jak ho vždy nazývá mamka . Je to Passat, tak nevim jestli sem zapadnu a na srazech, bych byl jak pěst na oko a ještě by jste mě odsunuli na konec. :)

Nekteri tady maji i "horsi" nemecka auta a taky na srazy jezdi :D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Proky

No Pegy to už neni, je to "Fašoun" jak ho vždy nazývá mamka . Je to Passat, tak nevim jestli sem zapadnu a na srazech, bych byl jak pěst na oko a ještě by jste mě odsunuli na konec. :)

Nekteri tady maji i "horsi" nemecka auta a taky na srazy jezdi :D:mrk

hele, co tim myslis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Proky

No Pegy to už neni, je to "Fašoun" jak ho vždy nazývá mamka . Je to Passat, tak nevim jestli sem zapadnu a na srazech, bych byl jak pěst na oko a ještě by jste mě odsunuli na konec. :)

Nekteri tady maji i "horsi" nemecka auta a taky na srazy jezdi :D:mrk

hele, co tim myslis :D

Vis jak je to s tou potrefenou husou, ne? :aut:D:D:D

btw - mam tohle forum tak rad :mad::mad::mad::potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Proky

No Pegy to už neni, je to "Fašoun" jak ho vždy nazývá mamka . Je to Passat, tak nevim jestli sem zapadnu a na srazech, bych byl jak pěst na oko a ještě by jste mě odsunuli na konec. :)

Nekteri tady maji i "horsi" nemecka auta a taky na srazy jezdi :D:mrk

hele, co tim myslis :D

Vis jak je to s tou potrefenou husou, ne? :aut:D:D:D

btw - mam tohle forum tak rad :mad::mad::mad::potlesk:potlesk:potlesk

jo, ze se vzdycky ozvu, ze:aut

ja to mam taky tady rad. NEjfajnovejsi lidi, co jsem kde kdy poznal:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně to tu za nějakej čas bude klub přátel a milovníků aut - taková "konkurence" ÚAMK.

Na fórum samozřejmě choď i dál (pokud Tě to tu bavilo), co se týče srazů - už jsme na srazu měli i člena s Mondeem (jeho konec bych Ti ale nepřál zažít), pak Marlina s BMW 308, teď se hlásil i někdo s C5kou a nikdo nikoho odnikud nevyhání (a to nemluvím o tom, jaká auta se sjíždí na pražské srazy, to je vůbec squadra azúra - Focus, Ducato, občas Sharan nebo Ulysse). Jediné opatření, které by se Tě na srazu mohlo dotknout je zařazení Tvého auta na konec spanilky nebo vyřazení z plochy, pokud by se tam nevešly ani všechny Pažouti přítomní na srazu - hrozí nejspíš v Šebetově, kde je prostor poněkud omezený.

Suma sumárum - je-li Ti mezi námi dobře, buď tu i dál, nám nijak zásadně určitě nevadíš

[upravil dne 19/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Proky

No Pegy to už neni, je to "Fašoun" jak ho vždy nazývá mamka . Je to Passat, tak nevim jestli sem zapadnu a na srazech, bych byl jak pěst na oko a ještě by jste mě odsunuli na konec. :)

Nekteri tady maji i "horsi" nemecka auta a taky na srazy jezdi :D:mrk

hele, co tim myslis :D

Rejpe, znak jsi tam měl chvíli správnej:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt tady jsou nejsuprovější lidi co jsem zatim poznal. No tak to odsunutí na konec bych bral, přece nebudu kazit fotky a ani spanilku. Na úvodní straně smažu fotky a popis a nechám tam jen napsano nePeugeot :)

A mě se tady líbí, je tu s váma sranda.

[upravil dne 19/1/2008 Proky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Proky

..........Na úvodní straně smažu fotky a popis a nechám tam jen napsano nePeugeot :)

A mě se tady líbí, je tu s váma sranda.

[upravil dne 19/1/2008 Proky]

Fotky nemaž, nech je tam pokud budeš chtít zústat řádným členem třeba jako inspiraci pro další majitele 306ky - až v únoru členství neprodloužíš, tak se fotky zneviditelní samy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...