Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

huraaaa! auto mam opravene


petko309

Recommended Posts

Hej suprr, tak sem rad že to maš opravene, Doufam že se budu taky radovat, auto mam v servacu cca 2.5 mesice a až třeti hlava co sem koupil byla dobra, ted už ji brousi a tak tak taky doufam, že budu jezdit co nejdřiv. Busy, tramvaje, atd me už štvou:) No ale musim podotknout, že mame schodu v druhu auta a to je 2.1 td, tak nevim jestli se opravdu drsně serou jen tady ty neštastny motory potažmo auta, a nebo je to jen nahoda:) Ja za jeden rok nainvestoval do tohoto auta cca 60 tisic, a to mě ještě čeká vyučtování za opravu hlavy:-D No rači nepočítat. Ale auto snad bude pak vpoho. Tak čus a doufam že ti to vydrží jezdit už napořád bez oprav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petko309

po osmych mesiacoch co som bez auta a navstivyl asi vsetky servisy tu pod tatramy mi dnes volal mechanik ze auto mam opravene. vsetkych vas pozyvam podte to so mnou oslavit

gratulujem, aspoň ktosi má auto ok.

Ja som mu tu predčasom písal, že mám odstránené vybíjanie, ale nieje to ono. Niekedy tá riadiaca jednotka alebo niečo iné vybíja batériu naďalej. Proste z ničoho nič začne cucať 4 A /Hodinu.

:grr

už mi to lezie na nervy.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte Peugeot-taci, 406 je podla mna skveli voz ale moja nasledujuca znacka co kupim - netusim kedy to bude, ale ucite pojdem do nieco mensieho a ucite pojdem do japoca.

Peugeot mam 1 rok zatial som nemenil nic ale prvy krat ma nechal rano ked som nemohol nastartovat neskutocne mi vybilo bateriu - a netusim co pretoze som prisiel domov po tme a rano ani jedna kontrolka nezasvietila.

Auto je uplne skvele - pohodlie - spotreba- desing- vsetko hra, ale ma to muchy tak napriklad sklbe pri rozbiehani, nedjde-dazdovi senzor, nefunguje el. ovdanie zrkadiel, funkcny je len jeden zamok a to na strane spolujazdca vodicov a kufor jednoducho - nefunkcny a to podla mna 406 TD bol posledny spolahlivy automobil od Peugeota. Preto jednoznacne nasledujuce vozidlo bude japonec najlepsie TOYOTA. Peugota mam rad je to moja laska - prve auto - ale veci co som spominal mi vadia. Kiez by ma vzil este dlho, ale nasledujuce auto nekum z tohoto kontinentu.

Zdar vsetkym Peugeotakom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte Peugeot-taci, 406 je podla mna skveli voz ale moja nasledujuca znacka co kupim - netusim kedy to bude, ale ucite pojdem do nieco mensieho a ucite pojdem do japoca.

Peugeot mam 1 rok zatial som nemenil nic ale prvy krat ma nechal rano ked som nemohol nastartovat neskutocne mi vybilo bateriu - a netusim co pretoze som prisiel domov po tme - v aute som nenechal nic zapnute-svetla ani radio jednoducho nic a rano ani jedna kontrolka nezasvietila.

Auto je uplne skvele - pohodlie - spotreba- desing- vsetko hra, ale ma to muchy tak napriklad sklbe pri rozbiehani, nedjde-dazdovi senzor, nefunguje el. ovdanie zrkadiel, funkcny je len jeden zamok a to na strane spolujazdca vodicov a kufor jednoducho - nefunkcny a to si myslim ze 406 TD je jeden spolahlivy automobil od Peugeota. Preto jednoznacne nasledujuce vozidlo bude japonec najlepsie TOYOTA. Peugota mam rad je to moja laska - prve auto - ale veci co som spominal mi vadia. Kiez by ma vozil este dlho.

Zdar vsetkym Peugeotakom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondrej09

Ahojte Peugeot-taci, 406 je podla mna skveli voz ale moja nasledujuca znacka co kupim - netusim kedy to bude, ale ucite pojdem do nieco mensieho a ucite pojdem do japoca.

Peugeot mam 1 rok zatial som nemenil nic ale prvy krat ma nechal rano ked som nemohol nastartovat neskutocne mi vybilo bateriu - a netusim co pretoze som prisiel domov po tme - v aute som nenechal nic zapnute-svetla ani radio jednoducho nic a rano ani jedna kontrolka nezasvietila.

Auto je uplne skvele - pohodlie - spotreba- desing- vsetko hra, ale ma to muchy tak napriklad sklbe pri rozbiehani, nedjde-dazdovi senzor, nefunguje el. ovdanie zrkadiel, funkcny je len jeden zamok a to na strane spolujazdca vodicov a kufor jednoducho - nefunkcny a to si myslim ze 406 TD je jeden spolahlivy automobil od Peugeota. Preto jednoznacne nasledujuce vozidlo bude japonec najlepsie TOYOTA. Peugota mam rad je to moja laska - prve auto - ale veci co som spominal mi vadia. Kiez by ma vozil este dlho.

Zdar vsetkym Peugeotakom.

To je hezky, ale jestli si myslis ze se ti ta TOYOTA srat nebude tak to se mylis, kazdy auto ma sve mouchy, predtim jsem mel japonce ja (9 let stary) a behem roku jsem do nej nacpal cca 40.000. Ted mam Peugeota asi pul roku a menil jsem jen zarovku. Takze nesud znacky, ale kus od kusu:papa

[upravil dne 20/1/08 macik.83]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondrej09

Ahojte Peugeot-taci, 406 je podla mna skveli voz ale moja nasledujuca znacka co kupim - netusim kedy to bude, ale ucite pojdem do nieco mensieho a ucite pojdem do japoca.

Peugeot mam 1 rok zatial som nemenil nic ale prvy krat ma nechal rano ked som nemohol nastartovat neskutocne mi vybilo bateriu - a netusim co pretoze som prisiel domov po tme - v aute som nenechal nic zapnute-svetla ani radio jednoducho nic a rano ani jedna kontrolka nezasvietila.

Auto je uplne skvele - pohodlie - spotreba- desing- vsetko hra, ale ma to muchy tak napriklad sklbe pri rozbiehani, nedjde-dazdovi senzor, nefunguje el. ovdanie zrkadiel, funkcny je len jeden zamok a to na strane spolujazdca vodicov a kufor jednoducho - nefunkcny a to si myslim ze 406 TD je jeden spolahlivy automobil od Peugeota. Preto jednoznacne nasledujuce vozidlo bude japonec najlepsie TOYOTA. Peugota mam rad je to moja laska - prve auto - ale veci co som spominal mi vadia. Kiez by ma vozil este dlho.

Zdar vsetkym Peugeotakom.

Take detaily treba opravit. Napis si zoznam, navstiv opravara, a bude. Divna rada, vsak, ale Tvoj prispevok mi pripada, ze si na taketo riesenie este neprisiel.

PS: mam na starosti 19 aut, z toho 12 Peugeotov, jazdia rocne asi milion km, a ani jedno nema spominane zavady (ak ma, tak ich do niekolko dni opravia).

Napis, odkial si, a snad ti tu niektory kolega poradi rozumneho opravara (nie autorizovany servis).

[upravil dne 20.1.2008 P607Olda]

[upravil dne 20.1.2008 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz sme pri tej spolahlivosti tak pridam aj ja priklad... toyota sa moze ist hanbit oproti mojmu seatu toledo 97 tdi.... 270tisic km dostava dost dobre nakladacky a jedine co sa na tom aute menilo su rozvody a olej.... a este tlmice pri 150 tisic..... Nesmrtelne auto a hlavne bezudrzbove.... Dufam ze moje HDI bude na tom podobne...ze bude tiez vyrobene v stredu ako moje predchadzajuce :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super,s gratulací se přidávám i já !! Hlavně že to máš v pohodě ! Já když vypíšu seznam oprav ?? Tak dohromady to bude tak do 30 tisíc za ty 3 roky co ho mám,a z toho největší položka byla právě výměna čerpadla - 11,5 tisíc,a k tomu plus rozvody,přední i zadní stabilizátory a na předku čepy,jinak v pohodě,úplně spokojen. Auta jsou to splehlivý akorát ty čerpadla Lucas kdyby nebyl tak drahej servis !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...