Sign in to follow this  
Followers 0
mares

Zapuštění kola v blatníku

9 posts in this topic

no mě to zapuštění přijde docela velký ....proto jdu u tohoto rozmeru plneu do alu kol s ET 15 a na druhém autě mám 16" s ET 31 tam půjdu nejspíš do rozměru 225/50/16..... aby to vypadalo jako auto:super

Ja mam zimni alu 15" s ET 15 a letni alu 16" s ET 31 = silene zapustene, coz jsem resil duralovyma podlozkama o sile 15mm, takze jsem z toho udelal ET 16 (mnooohem lip to vypada). Nechtel jsem menit disky, protoze mam origo Peugeot Cotya, ktery se mi fakt libi..

Pneu mam standardni 195/65/15 a 205/55/16

Původně zaslal: omegaalfa

no mě to zapuštění přijde docela velký ....proto jdu u tohoto rozmeru plneu do alu kol s ET 15 a na druhém autě mám 16" s ET 31 tam půjdu nejspíš do rozměru 225/50/16..... aby to vypadalo jako auto:super

Píšeš, že tam dáš širší pneumatiky.Jak tyto širší pneumatiky zvládají nerovné silnice? Zlepší ce komfort cestování?

ano ty 2 cm jsou fakt znát ( přesně tyhle dva rozměry mam odzkousene na starsim bmw) - auto je sice nepatrne linejsi, mam diesla takze na spotrebe to znát nijak není - ale lepsi to tlumi diry a hlavne to nepropada do mensich der.... a paradoxne se znackova guma sezene na netu v rozmeru 225/50 levneji nez 205/55/16

Zajímavá myšlenka, ale nemám co bych měřil.

Možná nyní až se budou měnit kola za letní to někoho zaujme a dodá nějaký ten rozměr.

Takže pneumatika 195/65/15 s disky ET 15 bude zapuštěna 23 mm.

Tento výpočet se po přezutí na letní pneu potvrdil.:mrk