Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zrazy na Slovensku?


bombarderik

Recommended Posts

Původně zaslal: vdacny

A PS: Malo by to vlasne aj svoju vyhodu, lebo by to nebolo zavisle od ucasti...jednoducho pride kto pride a je to. Vzdycky sa to moze brat ako rodinny vylet ku vode....

Ze zkušenosti člověka, který má nějaké to organizování za sebou - věř, že to, co si napsal v této větě je UTOPIE!!!

Pokud budeš chtít prostor v campu na 5 aut, tak to samozřejmě není potřeba nijak předběžně řešit - prostě do aut sednete a jedete se vykoupat. Pokud by ale do toho campu přijede 20 a více pežotů a campař o tom nebude předem vědět, tak se Vám může stát, že se nikam nevejdete a následně pak všichni, kdo jen tak na blind přijeli na sraz který takhle blbě vlastně ani nezačal, budou pěkně otrávení.

Daleko lepší je se s provozovatelem campu domluvit, že byste mu tam chtěli uspořádat akci - ale to už je většinou i o tom, co z toho ten provozovatel bude mít (určitě bude chtít mít aspoň rámcovou představu o počtu lidí, těžko Vás nechá vařit si vlastní guláš, ale ten guláš Vám bude chtít uvařit a následně taky prodat sám - to samé i s pivem a ostatními pochutinami). Rámcová představa o počtu lidí slouží k tomu, aby věděl, jak velkou část campu má pro Vás mít volnou - aby nevyklidil camp kvůli 5ti autům a 10ti lidem, kteří otrávení po 2 hodinách cachtání ve vodě odjedou - já jsem si vždycky, i když jsem netušil kolik lidí přijede, dohodl s provozovatelem konečný termín, dokdy mu musím říct přesný počet lidí (samozřejmě že pár lidí rozdíl + nebo - se vždycky dá ještě poladit, ale takových 90% musí být jistých - proto se taky na srazy v Čechách vybírají peníze předem = zaplatíš, je s Tebou počítáno, nezaplatíš, přijeď, ale už se NEMUSÍŠ vejít).

Znovu tu zdůrazňuju - moje rady jsou dobře míněné, pokud tu někdo bude mít pocit, že se do něčeho vměšuju, stačí řict a nechám toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nije tvoje rady su trefne, Na Ruzinej som som par krat bol a je tam nadherne. Co viem: co sa tyka campu tak sa tam vojde dost ludi, su pri vode aj stanky a gulas sa da varit bez toho aby do toho kecal nejaky veduci campu. Myslim ze aj placu na auta je tam dost ale zalezalo by to od toho aka tam uz bude obsadenost inych camperov. Tot co ja viem. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...