Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 2.0 hdi


cmakynek

Recommended Posts

Nazdarek lidi mám vyhlídlou 407 ve dvoulitru 8/04, slušná výbava krásný stav nalítáno 73tis. km se serviskou se vším .Potřeboval bych poradit jestli do toho mám jít,mám z toho tak trochu strach pár lidí mě už odrazovalo, ale zatím stále držím, protože ani jedem nemám s tímhle autem žádné zkušenosti pouze co si přečetli nebo co babka zarohem ukecla.

Do teď jsem měl 406 1.9 tdi a až na nemilé zážitky jako výměna chladiče nebo přední nápravy celkem obstojný zážitek.

Potřeboval bych poradit na co si při prodeji dát bacha? co zkontrolovat? a vše na co by jste mě mohli upozornit.

Dneska jsem se v ní byl projet a bylo to úžasný, ten motor s ní umí divy, pouze jsem zaslechl nějaké hučení, ale prý to odsraní, že to je přední kotouč, no tak uvidíme Díkec za rady.

post-0-14109598588218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vím v čem byl háček ti smradi ořízli spodek servisek aby tam nebily čísla stránek a pár stran vytrhali a stáhli km a auto jak nový, dneska si jedu pro jiný známej mi ho dovezl z NL přímo z autorizovaný prodejny, je krásná přidám fotky zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...