Sign in to follow this  
Followers 0
cmakynek

407 2.0 hdi

9 posts in this topic

Nazdarek lidi mám vyhlídlou 407 ve dvoulitru 8/04, slušná výbava krásný stav nalítáno 73tis. km se serviskou se vším .Potřeboval bych poradit jestli do toho mám jít,mám z toho tak trochu strach pár lidí mě už odrazovalo, ale zatím stále držím, protože ani jedem nemám s tímhle autem žádné zkušenosti pouze co si přečetli nebo co babka zarohem ukecla.

Do teď jsem měl 406 1.9 tdi a až na nemilé zážitky jako výměna chladiče nebo přední nápravy celkem obstojný zážitek.

Potřeboval bych poradit na co si při prodeji dát bacha? co zkontrolovat? a vše na co by jste mě mohli upozornit.

Dneska jsem se v ní byl projet a bylo to úžasný, ten motor s ní umí divy, pouze jsem zaslechl nějaké hučení, ale prý to odsraní, že to je přední kotouč, no tak uvidíme Díkec za rady.

post-0-14109598588218_thumb.jpg

No zrovna do tohohle typu auta bych u nějakého bazarníka, když Peugeot servisy to oficiálně ojeté dováží, nešel.....

asi máš pravdu, už jdem byl v Peugeotu a že se mi po něčem podívaj tak snad něco bude

Nevím odkud jsi, ale namátkou Mělník, Olomouc, Jindřichův Hradec. Ceny mírné, záruky slušné, lepší případné financování.

Tak už vím v čem byl háček ti smradi ořízli spodek servisek aby tam nebily čísla stránek a pár stran vytrhali a stáhli km a auto jak nový, dneska si jedu pro jiný známej mi ho dovezl z NL přímo z autorizovaný prodejny, je krásná přidám fotky zatím

to jsou svine :D , to snad ani neni mozny to se muze stat jen v cesku :D jinak marisw prosimte reknes mi kde se divas po autech z belgie? :) dik