Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Au au, něco jsem sejmul


jiri.wolf

Recommended Posts

Tak si to fičím v pátek v noci po dálnici od Prostějova na Brno a do cesty mi vletěl asi pes (tma jak v řiti, zahlíd jsem to na poslední chvíli). Ani jsem nestačil sundat nohu z plynu a ozvala se rána :(:(. Tak jsem zastavil na parkovišti a jen jsem koukal - blinkr pryč (úplně odletěl do neznáma a zanechal po své dráze letu stopu na blatníku, nárazník prasklý na vyhození (byl už dvakrát vařený, tak po třetí nevařím). Už je ve sklepě nový, tak se snad dostanu o víkendu to opravit. Teď mě čeká běhání po Brně a shánění blinkru. Je to asi 14 dní co jsem se chlubil, že už mám mlhovky, se na to vys.... :(:(:(:(

au1.jpg

au2.jpg

au3.jpg

au4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš se rozhlídni po černeych kronikách, jestli někomu nechybí babička...:D:D:D. Já to vydělv sobotu na vlastní bulwy. Hondička CRX jedoucí předemnou v Kokořínským údolí nabrala divočáka. Z auta odlítly taky nějaký trosky, chudák řidič měl co dělat, aby nezkončil ve škarpě a prasátko se v klidu sebralo a nasraně odběhlo do lesíka. Tyhle swině snad zabije jenom vlak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem vcera malem sejmul srnku. Probrzdil jsem ji o dobrych 15 m.

Lekla se mych akustickych brzd... Sice mi to nebrzdi, ale skripe :-)

Jinak tohle fakt nezavidim, pac se mi to uz stalo.

Ale stejne si myslim, ze je lepsi jit do srazky celne a riskovat rozbitej cumak (rozumej auta), nez nejak manevrovat a skoncit ve skarpe (s rozbitym cumakem auta a jeste svym)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s vixem. V rychlosti na dálnici se pokusit tomu vyhnout tak to zle skončí. Stejně jsem to tak tak zahlídnul, takže reakce bez šance. Asi to teda byl pes či liška - mělo to dlouhý ocas a do lesa to asi neodběhlo - spolujezdkyni to prolítlo vedle bočního okýnka někam do neznáma (nejspíš pod ten náklaďák co jsem právě předjel). Nu co už. Manévrování a kor na dálnici vůbec nedoporučuju - zachráníš čumák auta a zvířátko, ale buď skončíš na střeše či ve škarpě nebo tě sejme auto jedoucí za tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...