nrpetonr

p406 navigacia a nastavenie hodin

19 posts in this topic

zdravim pani. poprosil by som o radu s nasledujucim problemom. stratil som niekde ovladac k navigacii v mojom p406 a pomocou neho sa nastavuju aj hodiny na multifunkcnom displeji. vie niekto poradit, ako inak sa to da nastavit? resp nemate niekto na predaj tento ovladac?

jinak nez ovladacem to nenastavis!!novej stoji kolem 5tis!taky mam tento typ displeje,ovladac mam,ale neprodam:papa

[upravil dne 19/1/08 genzer]

tak to si ma potesil :-( uz som pozral tu cenu a ozaj je drahy, ja som dokonca nasiel len za 7t. tak ma napada, ze by som si k niekomu zasiel kto ma ten ovladac a nastavil by som len hodiny :-) inac ho v podstate nepotrebujem. niekto z okolia ba, pd, tn, za?

tiez som nad tym rozmyslal, zas tam nie je tak vela tlacitok... ale to by chcelo niekoho, kto sa troska vyzna v elektrotechnike, a to ja urcite nie som :-)

Inac odkial si?? U mna si to mozes nadstavit ak si niekde s okolia........ Ja ho mam a mam aj univerzal, tak sa skusim s tym niekedy pohrat... ci to pojde

inac ked uz sme pri tych smiesnych navigaciach vo 406ke... CD od toho nemate nahodou?? Alebo, tak sa spytam ci to vobec vyuzivate??

veru este nie, momentalne som mimo sk a vratim sa zaciatkom marca.

dik chalani za ochotu, potom by som sa ozval a stavil, ak to bude mozne... vsetky tie mesta, tn, nr, hc, pn mam v podstate cestou, resp. chodim okolo, takze by to mala byt pohoda

to cd vobec nepouzivam, nakolko nema svk ani cz a v zahranici som vacsinou na sluzobnom. snad by som ho este niekde nasiel :-)

aha tak to mi je asi na nic :myslim

nejaky upgrade máp asi neexistuje, co.... nechcel som tam pchat nejaky vesiak na prenosny GPS, lebo to posobi na mna rusivo, aj HF sadu som z toho hned vyhodil..... skoda

vdaka moc.... pozrem na to.....

inac uz som sa zmieril s tym ze tam precizne namontujem s drziakom nejaky mensi GPS navigator a zaroven ho prepojim s origo radiom a budem ho pouzivat aj ako MP3 prehravac

Původně zaslal: nrpetonr

upgrady map existuju, ale svk urcite nezahrnaju. nie som si isty, ale myslim, ze cz a pol ano. chce to troska pogooglovat, skus trebars tento link, je to funckny torrent na viacero map, ale nie som si isty, ze su urcene aj pre p406. http://thepiratebay.org/tor/3512970/Teleatlas_DX_-_EU_-_Alps_-__BeNeLux_-_Fr_-_ES_-_D_-_Pl_-_Cz_-_Sc

Teleatlas nikdy nerobil podporu navigácíí peugeot 406:grr