Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PP


Zdenda-406

Recommended Posts

No radio ani nevím jestli tam bylo original???Byla tam nějaka šunka tak jsem tam dal kvalitní od sony.A mam digi klimu a palubka by měla byt stejna jako u ostatních si myslím:myslim

Co jsem tady našel fotky tak mam stejnou co se toho tyče teda až na to radio:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

No mam 2.0 16v a ted nevím jestli to není 2.0i 16v,ale rok je to 1997 provoz 1998

Peugeot 406 2.0i 16V r.v.1997 Tak to si dej do podpisu. Ted nevím, jestli máš motor jako já a to RFV o výkonu 97,4 kW.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

pokud vím tak i tam není

PEUGEOT 406 (8B), 2.0 16V

Rok výroby: 11/95 - 05/04, kw/HP: 97/132, Obsah: 1998, Kód motoru: RFV (XU10J4R), Typ: limuzína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

pokud vím tak i tam není

PEUGEOT 406 (8B), 2.0 16V

Rok výroby: 11/95 - 05/04, kw/HP: 97/132, Obsah: 1998, Kód motoru: RFV (XU10J4R), Typ: limuzína

Jo mam limuzinu 406 2.0 16v a vykon mam 97.4kw to vím přesně.Přesně tak jak si napsal.A kod motoru to nevím,ale to asi bude přesně tak jak si napsal.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Takže všeobecně sice na dlouhý čtení je vše v odkazu co ti už dali někteří.

Pokud máš displej co je na obr.ten spodní tak se dá pp zprovoznit.Rozdíl mezi displeji je patrný 1 nebo 2 žárovky

post-0-14109598587526_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Takže všeobecně sice na dlouhý čtení je vše v odkazu co ti už dali někteří.

Pokud máš displej co je na obr.ten spodní tak se dá pp zprovoznit.Rozdíl mezi displeji je patrný 1 nebo 2 žárovky

No ja mam zrovna ten první display ten s jednou žarovkou to vím přesně poněvadž jsem ji už musel měnit a je tam jenom jedna ta světluje teploměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale všechny tyto údaje a věci jsou uvedeny v příspěvku Palubní počítač. Pokud ale napíše, že je tam moc stránek a nechce se mu to číst, tak nevím. Komu není rady, tomu není pomoci. A ani v podpisu není uvedena motorizace apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Ale všechny tyto údaje a věci jsou uvedeny v příspěvku Palubní počítač. Pokud ale napíše, že je tam moc stránek a nechce se mu to číst, tak nevím. Komu není rady, tomu není pomoci. A ani v podpisu není uvedena motorizace apod..

Ahoj vždyt tam mam vše napsany ne??,Nebo co mi tam chybí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Ale všechny tyto údaje a věci jsou uvedeny v příspěvku Palubní počítač. Pokud ale napíše, že je tam moc stránek a nechce se mu to číst, tak nevím. Komu není rady, tomu není pomoci. A ani v podpisu není uvedena motorizace apod..

Jo a myslím že bych měl mít stejny tip auta jako ty!!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Původně zaslal: OK406

Ale všechny tyto údaje a věci jsou uvedeny v příspěvku Palubní počítač. Pokud ale napíše, že je tam moc stránek a nechce se mu to číst, tak nevím. Komu není rady, tomu není pomoci. A ani v podpisu není uvedena motorizace apod..

Jo a myslím že bych měl mít stejny tip auta jako ty!!!:myslim

Pokud můžeš, tak dej fotku interieru, kde je displej, rádio atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

píše to výše že měnil žárovku a má tam jednu snad umíš číst:super

No ja mam zrovna ten první display ten s jednou žarovkou to vím přesně poněvadž jsem ji už musel měnit a je tam jenom jedna ta světluje teploměr.

[upravil dne 19/1/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

OK 406 Mam to tam už od včerejška Přesně tak jak ti napsal Sarkomi.jo a ty ses chtěl zřejmě podivat na fotku jenom asi kvuli tomu displeji:myslim,ale ja mam ten displej z jednou žarovkou je to ten první na obrazku co mi poslal Sarkomi.

Tak to jo. Tak to si bohužel musíš sehnat displej. Ten se špatně shání. Dá se sehnat i s rádiem 4050. Jinak fotku jsem chtěl proto, jestli tam máš páčku na ovládání pp popřípadě na rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK 406 no pačku na radio nemam protože jsem tam asi neměl original radio.Ale pačka na stěrače tam na konci te pačky je takovej čudlik co mi připada že by to tim PP ovladat šlo,ale je to slepeny k sobě:myslimale vypada to že by to šlo asi rozchodit teda jestli by to šlo zavist na tuhle pačku od stěraču.To nevím:myslimNo a to radio jak pišeš to se da sehnat i s dysplejem??A kima k tomu vid da se to sehnat asi jedině jako celek vid???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...