Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uprava 406 coupe - sila


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

nahodne som narazil na prerabku coupecka a to stoji fakt zato.mne sa ten vysledny tuning paci , ale vsimnite si ake podlozky pod kolesa tam narvali.

mozno to bude inspiracia pre niektorych ktory sa pohravaju s touto myslienkou

http://www.leandrini.com.br/destaquepeugeot2.htm

[upravil dne 17.1.08 jozefsv]

tak myslenka dat tam takove podlozky by me napadla jen v pripade uvah o sebevrazde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

tak myslenka dat tam takove podlozky by me napadla jen v pripade uvah o sebevrazde.

tak v tomto případě dané auto bude jezdit jedině z vleku na plac a z placu na vlek :D

Ale celkově je auto perfektní.... fakt klobou dolů... ten projekt ale staršího data...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

je to super osobne sa mi velmi paci takyto styl uprav

Moooc pekna uprava aj ked nie som zastancom akehokolvek tuningu. Ale konecna verzia je super.

Len neviem ako to dopadne s tymi podlozkami veru.

Zeby som nasetril a vymyslel daco podobne???

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Me se vic libi tohle, sice bych tam udelal male zmeny, zvlaste na zadnich blatnikach, ale jinak good. Ma to nekdo na jizni morave, parkrat jsem ho potkal cestou do Brna a vypada to suprove....

http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-406/pam-design-kompletni-9-ti-dilna-sada-spoileru-peug-s2975118

tak to je tiez pekna uprava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Me se vic libi tohle, sice bych tam udelal male zmeny, zvlaste na zadnich blatnikach, ale jinak good. Ma to nekdo na jizni morave, parkrat jsem ho potkal cestou do Brna a vypada to suprove....

http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-406/pam-design-kompletni-9-ti-dilna-sada-spoileru-peug-s2975118

JJ, tiez pekne....ale ta cena za 9 casti.

A okrem toho podla mna by sa s tuningom malo zacinat od motora....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co ja viem...mne sa 406 coupe aj tak najviac paci v serii s peknymi origo diskymi 17 "

A nic ine na nom nemusi byt....... to myslim uplne vazne....406 coupe je podla mna elegan a nie nejaky tunersky objekt....na to su ine auta......to je to iste ako keby niekto tunoval CL 600.....podla mna to ktymto autam nepatry ..aj ked nehoivorim ze to je skarede......

ale kazdemu sa paci nieco ine...:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

no co ja viem...mne sa 406 coupe aj tak najviac paci v serii s peknymi origo diskymi 17 "

A nic ine na nom nemusi byt....... to myslim uplne vazne....406 coupe je podla mna elegan a nie nejaky tunersky objekt....na to su ine auta......to je to iste ako keby niekto tunoval CL 600.....podla mna to ktymto autam nepatry ..aj ked nehoivorim ze to je skarede......

ale kazdemu sa paci nieco ine...:papa:super

100% SUHLAS :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...