Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota vody


methu.m

Recommended Posts

Cau vsici, mam problem s teplotou vody. vypada to asi takto.. daval jsem novy chladic,novy termostat(pri 88°C sepne),a cidlo teploty vody na chladic(pri 85°C sepne). no a vcem muj problem spocina, po chvily jizdy teplota stoune na budiku na 90°C a cca po 10minutach podle mne normalni jizdy 80km/h mi to zacne ta raficka mavat u 100°C pomalu aj do nejvyzssiho bodu, ale svetelko se nerozsviti..poradte mi prosim jak mam vazne zjistit teplotu. treba by mo premeruje,bo to muze byt cidlem??diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

máš řádně odvzdušněno??

no pokud je odvzdusneni to ze mam hlavni vicko na chladici otevreny a na druhe strane ten jakoby malej ventylek a dolivam tam tekutinu do te doby nez z toho maleho potece jen ta tekutina tak nejspis ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jen se mi líbí jak každý píše o problémech ,ale jaký model máte?Proč si jej nedáte do podpisu:myslimasi velká práce:D

[upravil dne 18/1/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

A imbus u termostatu? Teda pokud tam je....

teraz ked som menil rozvody a vodnu pumpu tak som menil aj nemrznucu zmes. Na hdi musis odvzdusnovat na troch miestach. Vpredu na chladici , potom na termostate na vrchu motora a posledne miesto je pod prednym oknom pri motore kde je odvzdusnovak na radiator do vnutra auta.

asi to pofotim a dam sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 406 1.8 16V :) měl jsem nedávno vyndanej chladič a zpátky se tam nevešlo ani pul kapaliny co vyteklo , foukal studenej vzduch a teplota šla nahoru - musel jsem to odvzdušnit :o . Mam čidlo na chladiči na 97 stupnu a jednou se mi stalo , že to šlo přes 100 - čidlo odešlo . Nemáš náhodou studenej chladič když máš vysokou teplotu ? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kekros

mam 406 1.8 16V :) měl jsem nedávno vyndanej chladič a zpátky se tam nevešlo ani pul kapaliny co vyteklo , foukal studenej vzduch a teplota šla nahoru - musel jsem to odvzdušnit :o . Mam čidlo na chladiči na 97 stupnu a jednou se mi stalo , že to šlo přes 100 - čidlo odešlo . Nemáš náhodou studenej chladič když máš vysokou teplotu ? :papa

tak jak rikas, mam stunedej chladic,a teplota jde i na tech 100stupnu, a topeni mi po chvily cca 15minutach zacne foukat teply vzduch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...