Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VIN kod


Haness

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: buml

z vin vyctes vyrobce, typ podvozku a jeho vyrobni cislo

taky typ motoru , např. LFY - 1.8 16V, RFN 2.016V novej typ atd.

[upravil dne 17/1/08 Ferry]

Přesně tak a třeba taky odkud to bylo auto. Linku nebo modelou řadu tušim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Haness

Zajímalo by mě , co se dá vyčíst z VINu. Dík...

Zaregistruj se tady, http://public.servicebox.peugeot.com/ pak si zvol nahradní díly a nahoře zadej vin, vlevo máš specifikace a tam je vše o tvym autě;)

Tak jsem se tam zaregistroval dostal jsem jmeno a heslo na mail. Ted kdyz se prihlasim a klepnu na bezplatne sluzby tak mi to hodi hlasku ze se musim nejdriv zaregistrovat.O jake registraci to mluvi??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a mel bych dotázek. Pročetl jsem zde všechno možné o VIN a rad bych se zeptal zda tedy v českym servisu peugeot mám šanci zjistit něco z historie auta z dovozu, posl. servis, stav km atd. Nebo mě pošlou v servisu do háje? Chci byt aspoň trochu pripraveny. Uvažuju o koupi 406 r.v 98, 99

[upravil dne 23/1/08 zustipetr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zustipetr

Zdravím všechny a mel bych dotázek. Pročetl jsem zde všechno možné o VIN a rad bych se zeptal zda tedy v českym servisu peugeot mám šanci zjistit něco z historie auta z dovozu, posl. servis, stav km atd. Nebo mě pošlou v servisu do háje? Chci byt aspoň trochu pripraveny. Uvažuju o koupi 406 r.v 98, 99

[upravil dne 23/1/08 zustipetr]

myslim ze pokud bys zavolal do toho autorizovaneho servisu kde bylo auto servisovano ( pokud tedy bylo ) tak by ti mohli neco vic k historii rict, aspon vim ze zahranicni autorizovany servisy to info poskytli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...