Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moja nova schlaufpaka vo farbe


faget1

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

noo tak som to konečne po čase všetko skompletizoval ale som trošku sklamany hlavne čo sa týka potahou ale tak je to ked sa kupuje cez internet nič v zlom ale niekedy to v reale inak vyzera ako na obrazku nuž nevadi chvilku to tak vydrži a dam si asi ušit neake ako tu už niekto ukazoval v modrom prevedeni nebudem menovať nech mu do nosa nenaprši :D:D:D:D:D:D:D:D

post-0-14109600310384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sice na moc farebny interier nie som, ale tento sa mi paci. Potahy nevyzeraju zle. Osobne mi tam trosku vadia len tie \"alu\" koberce. Je videt ze nie su pre 307 a trochu kazia linie, ale to je mozno len moj prehnany perfekcionizmus.:)) naopak, hodne sa mi paci paka, ta vyzera profi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo vdaka moc prijmam aj kritiku ta je tiež treba :D noo s pakou som sa veru aj pohral trošku a sa mi tiež pači ako sa mi podarila.. potahy su neni celkom podla mojich predstav ale ujde to a tie alu gumy sa mi celkom pačia len je pravda že niesu moc do 307 lebo nemaju ani dobry tvar takže nesedia tam velmi ale inak to celkom robi dobrý image v skutočnostilen sa trošku škýkaju niekedy ked vystupujem z autí :aut ešte drobnostičky musim vychitat lebo sa mi vobec nepačil tmavy interier a moc blede potahy od vyroby vela farieb tak som to chcel zminbimalizovať n červenu čiernu a teda niečo strieborne či chromové tie lišty na dverach a cez celu priustrojovku sa mi celkom pačia lebo mi prišla ta lišta dva krat dlhšia ako som chcel a nevedel som čo s nou a napokon to docela dobre ukaže a ku podivu zatial drži :potlesk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

tu listu si tam dval ty? som myslel ze je od vyrobi... tak to klobuk dole. vidis, ta je urobena tak, ze som to ani nezbadal ze je to prirobene.:)) tak nejak to ma byt.:) libi :super

jasne že som ju tam daval ja :D wdaka super aspom vidim že sa mi to dobre podarilo ešte chcem okolo klučiek vymenit ale už za original kus strieborny y tak dalej :super:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

To: faget1 sikovna uprava interieru skade si objednaval tie potahy? ked si neni s nimi spokojny a tie udajne modre potahy ma \"bigoš\" a pravom mu moze zatekat do nosa len dufam ze sa nenahneva zato ze som ho spomenul

wdaka trošku som sa s tým pohral :D neni su akože najhoršie len som si možno myslel že to tam bude lepšie sediet ale tak za tie prachy je to asi dost dobre objednaval som ich tu:

http://www.auto-moto-shop.sk/web/index.php?page=produkty&kategoria=41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

ja som kupoval potahy tu http://www.abena-autopotahy.sk/ a za tu cenu 3800 sk by tie predne mohli byt kvalitnejsie spracovane

no ty čéče tak to ma podrž inak mne to vyšlo že cena 300 ale inak na obrazku vyzeraju fakt super tak by som povedal že to musi byt dobra robotka že by som si ich objednal ale ked vraviš že za tie prachy to mohlo byt lepšie tak to mi rovno stačia aj tie čo mam :myslim

inak na obrazku vyzeraju fajn možeš hodit foto ako to vyzera v rerale ? wdaka:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

že bigoš vieme o kom hovorime :D:D tie potahy tvoje mi nedaju spavať :D:D:D:super:super:super:super:potlesk

Sory chvilku jsem tu nebyl, zrovna dva dny pršelo a musel jsem něco nachytat do toho nosu:D:D:D:D Máš to udělaná pěkně, ale jak už někdo psal, ty červený koberce:bojim:bojim:bojim. Zkus sehnat černý třeba jen s červeným lemováním, toto už je fakt dost. I když jestli se ti to líbí, tak se na moje rady vyprdni. Ty potahy je vidět že je to jen látka, podle toho jak se krabatí na těch zadních sedadlech, ty co mam já, jsou opravdu, ale opravdu z tvrdé látky a ještě podšité zezspodu, proto ani nejdou takhle \"zmuchlat\". Tím se samozřejmě nevytahuju, jen konstatuju co jsem koupil, i když za dost velký prachy:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robozv: noo nevyzera to najhoršie na obrazku kde si ich možno objednat je to o niečo krajšie ale teda za tie prachy to fakt mohlo byt o niečo lepšie ale aj tak sa mi pačia viac ako tie moje skoro najlacnejšie ked pozeram na tieto len som asi slaby guglil a nenašiel som nič lepšie ked som objednaval nevadi aj tak ich asui za chvilku zničim a už si objednam nieoč lepšie inak vyzera ti to celkom pekne a to že sa ti to trošku krči je detail pačia sa mi aj tieto čo maš ty v červenej farbe by možno pekne vyzeraly aj v tej mojej potvore :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...