Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moja nova schlaufpaka vo farbe


faget1

Recommended Posts

Původně zaslal: faget1

1300,-sk to stalo cele ale musel som sa s tym trošku pohrať aby som prisposobil uchitenie oproti originalu a tiež ta original potvora je tam nastrčena tak som ju musel rozrezat dole a vytiahnut no žiadna sranda :D

rozřezat:myslim:myslim Já měnil taky ale nic jsem neřezal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bigoš: a ako si ju vybral tu staru hlavicu?? ja som nevedel prist na to ako tam je tak som ju dorezal na kusky heh a potom som zistil akotam ta potvora je osadenacelkom lahke keby som to vedel skor možno by som to inak riešil lebo som si ju chcel nehat keby sa niečo prihodilo ale aj tak by som ju už naspet nedostal tak aby držala bez chyby lebo som musel upravit aj tu silonovi čast pod tou hlavicou aby som tam narval uchytenie tejto hlinikovej hlavice ale už ked to tam je ten zaklad tak tie hlavy sa už daju menit a uchytit na ten hlinikovy podklad čo som tam dal teraz.. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

bigoš: a ako si ju vybral tu staru hlavicu?? ja som nevedel prist na to ako tam je tak som ju dorezal na kusky heh a potom som zistil akotam ta potvora je osadenacelkom lahke keby som to vedel skor možno by som to inak riešil lebo som si ju chcel nehat keby sa niečo prihodilo ale aj tak by som ju už naspet nedostal tak aby držala bez chyby lebo som musel upravit aj tu silonovi čast pod tou hlavicou aby som tam narval uchytenie tejto hlinikovej hlavice ale už ked to tam je ten zaklad tak tie hlavy sa už daju menit a uchytit na ten hlinikovy podklad čo som tam dal teraz.. :aut

Už se to tu i popisovalo i já jsem to podle toho udělal. Jde to trochu z těžka, ale dá se vytáhnout směrem nahoru. Já koupil samotnou hlavici, takže ten plast co byl pod koulí jsem vyndal úplně a ta hlavice měla tři šroubky (pokud se to dá tak nazvat). Zdá se mi to také hezčí než mít ten tmavý interiér. Já mám i volant a ruční brzdu a hned to vypadá jinak. Jsou to drobnosti, ale hned to oživí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bigoš: no ked som ju vybral ma napadlo že ju stačilo podobrať ale po pravde ma ani nenapadlo to tu hladať čo som mohol urobiť ale aj tak mi je už na nič naspet ju nedostanem lebo som to cele prerabal ako som spominal.. a tiež sa chystam urobit aj volant potiahnut s kožou červenou už som aj našiel kde ju kupit nechcem tie klasicke za 200,-skčo sa tak našuchne mal som to na 405 nebolo to zle ale ta koža je predsaj krajšia a tiež aj na ručnu brzdu som si vybral len to robim po častiach ale ke dto bude cele ako to maš asi aj ty tak fakt to docel pekne ukaže a je to taka mala radost noo a tiež potahy a našiel som už aj krasne kovovo červene gumy pod nohy aj tie chcem dať nech je to už cele červenkave v nuntri :D:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

bigoš: no ked som ju vybral ma napadlo že ju stačilo podobrať ale po pravde ma ani nenapadlo to tu hladať čo som mohol urobiť ale aj tak mi je už na nič naspet ju nedostanem lebo som to cele prerabal ako som spominal.. a tiež sa chystam urobit aj volant potiahnut s kožou červenou už som aj našiel kde ju kupit nechcem tie klasicke za 200,-skčo sa tak našuchne mal som to na 405 nebolo to zle ale ta koža je predsaj krajšia a tiež aj na ručnu brzdu som si vybral len to robim po častiach ale ke dto bude cele ako to maš asi aj ty tak fakt to docel pekne ukaže a je to taka mala radost noo a tiež potahy a našiel som už aj krasne kovovo červene gumy pod nohy aj tie chcem dať nech je to už cele červenkave v nuntri :D:super:D

Zkusím nafotit a pak dám foto.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

tak už je na ceste aj ručna brzda a koženny potah na volant všetko červene tak sa hned dam do montaže a pak pridam foto :super

bigoš: nezabudol si na to foto? som chcel vydiet ako to vyzera skor ako si to všetko zakupim ale už je to na ceste tak v poho každopande ti rad nakuknem na interierovy priestor možno trochu inšpiracie sa u teba najde :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

tak už je na ceste aj ručna brzda a koženny potah na volant všetko červene tak sa hned dam do montaže a pak pridam foto :super

bigoš: nezabudol si na to foto? som chcel vydiet ako to vyzera skor ako si to všetko zakupim ale už je to na ceste tak v poho každopande ti rad nakuknem na interierovy priestor možno trochu inšpiracie sa u teba najde :papa

sory, ale nějak od začátku roku nic nestíhám, ani na foru jsem pořádně nebyl. Snad se to už v březnu zlepší. Zítra beru auto tak i foťák a zkusím to bliknout.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...