Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co rikate na zakaz koureni?


macik.83

Co rikate na zakaz koureni?  

  1. 1. Co rikate na zakaz koureni?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Guest servisman

Do klasický hospody nechodím už jsem z toho vyrostl;) rád si sednu i na pivko kdo zný Multikino v Budějicích tak tam je plno , kde se dá posadit a posedět u pivka či něčeho jiného.

A věř že si pivko dám s chutí :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem přestal kouřit loni ze zdravotních důvodů, na a JIP sem si uvědomil že mi to ani po 10 dnech nevadí (já u toho ani nejedl a nepil) a do teď mi to nevadí. Ale do hpospy už nechodím, ne že bych znovu začal ale že mě to vadí. Teď si vybírám nekuřácké a těch postupně přibívá (díky bohu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

já sem přestal kouřit loni ze zdravotních důvodů, na a JIP sem si uvědomil že mi to ani po 10 dnech nevadí (já u toho ani nejedl a nepil) a do teď mi to nevadí. Ale do hpospy už nechodím, ne že bych znovu začal ale že mě to vadí. Teď si vybírám nekuřácké a těch postupně přibívá (díky bohu)

Na JIP ti dojde spousta veci, co by jsi tak nemel delat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla jedna z věcí, co se mi líbila v Americe - že když si tam člověk sedne do hospody, tak pak nemusí všechny věci včetně bot šmahem naházet do pračky a sebe naložit do vany. Že se dá v hospodě třeba i dejchat, že tam po pár minutách nepálej oči a že třeba když mu přinesou jídlo, že je cítit jak voní. Jinak že by u nás nějak zvlášť přibývalo nekuřáckých hospod jsem si nějak nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To byla jedna z věcí, co se mi líbila v Americe - že když si tam člověk sedne do hospody, tak pak nemusí všechny věci včetně bot šmahem naházet do pračky a sebe naložit do vany. Že se dá v hospodě třeba i dejchat, že tam po pár minutách nepálej oči a že třeba když mu přinesou jídlo, že je cítit jak voní. Jinak že by u nás nějak zvlášť přibývalo nekuřáckých hospod jsem si nějak nevšiml.

Plně s tebou jen a jen souhlasím!:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Ale na druhou stranu, stát přijde o daně, které má z prodeje cigaret:nevim

[upravil dne 17/1/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si někdy zapálím, spíš venku, na stavbě atd....přes den vůbec, jen večer, kouř mi ale obecně hrozně smrdí - z prstů a hader, takže to v hospodě nesnáším ( dokud nejsem nalitej, pak je mi to jedno ) a ten zákaz se mi líbí. Jen u nás v hospodách co znám je většinou rovnou vchod do kuchyně, takže když nesmrdíš kouřem, tak smrdíš jako bys vylezl z friťáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Taky toto zacinam pocitovat, se*e me, kdyz prijdu domu a z tech smradlavejch veci, se mi chce akorat blinkat:D Kazdopadne jak skoncuju uplne, usetrime jako blazen

že by jsem ušetřil nějak jsem vůbec nepocítil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: macik.83

Taky toto zacinam pocitovat, se*e me, kdyz prijdu domu a z tech smradlavejch veci, se mi chce akorat blinkat:D Kazdopadne jak skoncuju uplne, usetrime jako blazen

že by jsem ušetřil nějak jsem vůbec nepocítil

taky pravda ze ty prachy nacpes jinam, nebo proste na ty cigara budes mit vzdycky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem pro zakaz.

Se mi libilo, jak tam v ankete nekdo rikal, ze je kurak a ze si preci muze svobodne kourit kde chce, ale nejak zapomnel na to, ze tim obtezuje ostatni lidi (nekuraky), kterych je mimochodem vic nez kuraku... Pekne me stve, ze kdyz jdu nekam do restaurace nebo hospody a pak smrdim jak kdybych vylezl z komina... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně aby se to kontrolovalo , páč na zastávkaách se věčinou kouří vesele dál, nebo nejlíp některý party tam mam výsměch a je to tam jak v plynový komoře páč tam hulej ***** kouření fakt nikdy, snad to projde,

//člověk platí za to že dřív umře//

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...