Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

bočni chromové blinkry old model 406


Pe.Tr

Recommended Posts

až si vyzvedne Ferry blinkry co má u mě ,tak uvidíte jak to vypadá v černym chrom provedení.

asi to tak necham , mě se to libi i stou oranž žarovkou , jinak je tam ta bezpaticova tak led by nebyl až tak velky probles spiš jak píše Matrixchose , ta barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

až si vyzvedne Ferry blinkry co má u mě ,tak uvidíte jak to vypadá v černym chrom provedení.

asi to tak necham , mě se to libi i stou oranž žarovkou , jinak je tam ta bezpaticova tak led by nebyl až tak velky probles spiš jak píše Matrixchose , ta barva.

dame tam 1W oranzovou LED co se davaj do aut, je uplne cira, jen kdyz je v provozu sviti oranzove, zkusim se mrknout za kolik by se dala sehnat

297784673

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Pe.Tr

až si vyzvedne Ferry blinkry co má u mě ,tak uvidíte jak to vypadá v černym chrom provedení.

asi to tak necham , mě se to libi i stou oranž žarovkou , jinak je tam ta bezpaticova tak led by nebyl až tak velky probles spiš jak píše Matrixchose , ta barva.

dame tam 1W oranzovou LED co se davaj do aut, je uplne cira, jen kdyz je v provozu sviti oranzove, zkusim se mrknout za kolik by se dala sehnat

297784673

Pokud dobre vidim, tak maji 2 prechody nebo ne? Tkz to bude tak jak jsem rikal, aspon myslim. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Pokud dobre vidim, tak maji 2 prechody nebo ne? Tkz to bude tak jak jsem rikal, aspon myslim. :myslim

je to pouze pro lepsi připájení toho modulu, nejedna se o dvoubarevnou LED, je to pouze zluta nebo oranzova barva vlnova delak 590 nebo 605 nm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...