Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tažné-rada


třídvířko

Recommended Posts

jestli si to budes montovat sam, a mas doklad k tomu taznymu, tak ti to staci, a oni ti to normalne na urade zapisou to tp, ale nevim jak je to s stk, pac mi kdyz sme privezli auto z d tak sme sli na stk a pak na urad a normalne to zapsali, ale melo to novou stk , normalne zavolej na urad na techniky a oni ti poradi presnej postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek:)

Až si namontuješ to tažný zař. musíš s tím napřed na technickou prohlídku (tam ti to schválí - musí být homologovaný a mít potvrzení o koupi !!!), pak zajdeš na úřad a necháš si to zapsat do velkého TP !!!!!! Já jsem si tak namontoval tažné na 206 1,4 Hdi - tech. + zápis = 4hodiny

Přeji hodně úspěchů

Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nekoupíš tažné na vrakáči nebo použité od někoho,tak musí být s doklady.Někde mohou vyžadovat i doklad o montáži-záleží na úřednících na DI,na STK je to vůbec nemusí zajímat,při další STK to projde,pokud máš zapsané v dokladech ( na technický by je to zajímalo pokud není TZ v dokladech a pak neuděláš,mám i osobně vyzkoušeno).Žádné courání po úředech s tím není,jen jedna návštěva a je hotovo-pokud máš všechny náležitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já,jsem když jsem dával tažné na své auto,tak jsem u toho měnil i zadní stabilizátory tak jsem to stejně dělal v servisu ,a tam mi potvrdili papír a jedna středa na úřadu a bylo to zapsáno a zaevidováno... :) jen to čekání na úřadu než se páni úředníčci rozhoupají.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal,známý při koupi TZ na Kadetta (montoval si sám) mu prodejce (provozuje i opravnu) v případě problému s přihlášením nabídl i doklad o odborné montáži.Nakonec ho nepotřeboval a na technickou taky nemusel.Takže asi záleží na úředníkovi v daném místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dýzl

Ještě bych dodal,známý při koupi TZ na Kadetta (montoval si sám) mu prodejce (provozuje i opravnu) v případě problému s přihlášením nabídl i doklad o odborné montáži.Nakonec ho nepotřeboval a na technickou taky nemusel.Takže asi záleží na úředníkovi v daném místě.

jj to máš pravdu všude to je o lidech.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...