Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení interieru


Haness

Recommended Posts

Zaslal sarkomi : Nic ve zlém máš nový modela co jsem koukal na elektriku nového modelu tak ten ji tam nemá,nikde jsem ji neviděl:)

Taky nic ve zlém , ale já myslel že řešíme problém , který má Haness a kenny456 a ne můj ?! :mrk Jinak za schéma k novému modelu díky...

[upravil dne 21/1/08 Zbyňa1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak sorry nějak jsem se přehmátl,k čemu ta dioda jen že jde nepětí z jedné strany,sic si něcom myslím proč ale nevím,je to jen domněnka mioje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Ještě jednou jsem se zaměřil na to schéma a koukám , že v té pojistkové skříni co je označená 16kou má vnitřní osvětlení 2 pojistky a to F30 a F25 . Potom by bylo možný , že kdyby u Hanessa byla vadná pojistka F30 , tak by při otevření nesvítilo osvětlení v kabině a při odemčení dálkáčem ano , protože to asi svítí přes F25 , ale nevím kde jsou zrovna tyto pojistky umístěný :myslim

podľa legendy vľavo by malo byť označenie 16 ako positková skrinka pri spolujazdcovi, ale podľa Autodata som nikde takú skrinku nenašiel tak potom by som povedal, že to je u šoféra pod volantom a typoval by som to až na tie poistky pri riadiacej jednotke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Ani mne nesvieti interier ked mi hodi power safe mod, ci aky to je.... a potom az po nastartovani sa to urobi... Neviem ci to je k veci, ale mozno ano

nie je to k veci.

safe mode je anto aby vypol fšetky zbytočné obvody, ktoré zaťažujú bateriu, až keď natpčíš potom ti pustí také veci ako interiérové svetlo alebo autorádio. Proste to šetrí tvoju bateriu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

[pod volantom a typoval by som to až na tie poistky pri riadiacej jednotke.

měli by to býti pojistky u řidiče,v mot.prostoru 30 pojistek není jak je označena jedna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...
  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

Zdravím, tak jsem přečetl několik příspěvků ohledně vnitřního osvětlení, ale nikde jsem se nedopátral řešení problému, který mám já.

Při otevření jakýchkoliv dveří mě nesvítí vnitřní osvětlení. Při ručním zapnutí svítí. Pouze při otevření kufru se rozsvítí světlo v kufru. 

Prosím, kde ví a poradí, v čem by mohl být problém. 

Peugeot 307 SW r.v. 2004

Děkuji předem za jakoukoliv radu - pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarokare - děkuji za radu.

Schválně jsem se koukal do mého návodu, který jsem si již dávno stáhnul, jestli tam mám tu část, kterou jsi mě zvýraznil žlutě, neboť jsem to již  dříve  četl několikrát.

Červenám se až na pr.... a hamba mě fackuje. Ono to tam opravdu je napsané. Omlouvám se tedy za zbytečný příspěvek a zdržování a jdu se stydět na hanbu do kouta. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...