Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

omw super 100


cendaflek

Recommended Posts

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: cendaflek

natankoval jsem u omw super 100 do 306 18 16v snad to nevadí?

to mas to iste ako keby si celý zivot pil podradnu palenku a potom by si si nalial dobre 12 rocne Chivas Regal

Jo jo s tím jsem se již setkal, když se jeden známej ptal při grilovačce domácího : "Hernajs ten rum je dneska nějakej dobrej, asi je to tím počasím, kde ho kupuješ" ???

Odpověď : "Ty vole, to co chlastáš, je 12ti letá whisky" :mrk :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tankuju jenom omv 100 a to od té doby co jsem měl problém se chcípáním motoru hned po startu. Na radu opraváře p. Kříhy jsem natankoval plnou (byla to pro mě darda - jezdím na plyn) a od té doby mám klid. Auto jezdí jak z partesu (´tuky ťuk :-) Tankuju benzín zhruba jednou za 4 měsíce za 1000Kč. LPG je u nás za 15,90Kč:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam trosku jiny problem!celou dobu jezdim na power 95 a obcas jsem dal power racing.Pred novym rokem jsem mel jet do jiznich Cech a zkusil jsem OMW 100/plnou/.no pred Prahou se mi rozsvitilo Antipollution fault a nechtelo to vubec reagovat na plyn,zastavil jsem a pak to jelo normalne,i kdyz svitila diagnostika motoru a pp hlaska antip.fault!celou dovolenou to same.pak jsem vyjel nadrz a dal opet 95 power a uz zadna hlaska!!ale jak jsem se docetl,ze ta hlaska muze byt katalyzator nebo Lambda,diky prave palivu!a ted navic mi za studena obcas zdecha motor,kdyz prijizdim na krizovatku,vyradim,tak uplne spadnou otacky a chcipne to!takze jen doufam,ze jsem si diky OMW 100 neodpalil Lambda sondu!Verte,ze nechci hanit toto palivoa verim,ze to tim neni,ale podle udalosti na to vypada:grr

[upravil dne 16/1/08 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...