Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405tka v nafte :)


goodfeel

Recommended Posts

Tak jelikoz sem svou 405tku neprodal tak si koupim jeste jednu natruc :D :D :D cu neco v nafte abych mel co nejmensi spotrebu pac ted se pod 9 nedostanu :/ .Radeji asik i bez turba normalniho ropaka aby se tam nemelo moc co podelat kerej sice nepojede ale to neni rozhodujici.Na co si dat u tech motoru a celkove u nafty majzla?Kolik to dokaze nabehat nez je motor zrajel do srotu a jaka je realna cena?Staci me starej model bude to auto do prace kazdej den tak kolik je rozumna cena ? Chtel bych se zajet podivat na tohleto http://auto.bazos.cz/inzerat/1351275/Peugeot-405-19-GRD.php tak snad to bude dobry:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: goodfeel

Tak jelikoz sem svou 405tku neprodal tak si koupim jeste jednu natruc :D :D :D cu neco v nafte abych mel co nejmensi spotrebu pac ted se pod 9 nedostanu :/ .Radeji asik i bez turba normalniho ropaka aby se tam nemelo moc co podelat kerej sice nepojede ale to neni rozhodujici.Na co si dat u tech motoru a celkove u nafty majzla?Kolik to dokaze nabehat nez je motor zrajel do srotu a jaka je realna cena?Staci me starej model bude to auto do prace kazdej den tak kolik je rozumna cena ? Chtel bych se zajet podivat na tohleto http://auto.bazos.cz/inzerat/1351275/Peugeot-405-19-GRD.php tak snad to bude dobry:)

tak zrovna tohle vypadá na první pohled dost dobře.....

Jinak ty motory najedou klidně půl miliónu-pokud měly olej.

nečekej zázraky,ale ND jsou poměrně levné a když budeš mít štěstí,budeš jen jezdit...... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl 405 1.9D,nejdřív ji měl táta který ji koupil jako 5 let starou a měla najeto 80tis. pak ji sdědila máma, já ji dostal když měla najeto něco málo přes 400tis. a co se týče motoru tak to nemělo chybu, absolutně bez problému, v zimě bezproblémové starty a co se týče ostatního tak kromě základních věcí jako brzdy oleje rozvody a tak, sme opravovali alternátor, starter, obě poloosy a dvakrát renovace zadní nápravy, to je myslím problém u těchto vozidel. byl to taky starší model, rok 89. ale jinak to bylo celkem auto bez investic. záleží na jaký narazíš a co všechno na tom budeš muset udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja mám 405 SRDt 1.8. r.v 1990 Otec ju doviezol z Belgicka. Potom som ju zdedil ja. Dával som do toho čo si žiada. Má najazdené ccá 330.000km. Občasná výmena tesnení, hadíc, žhavičov, čapov a nemal som problém. V zime po žhavení natočil po jednom, dvoch pretočeniach motora. Spotreba 7 - 7,5 a to som na úsporu nepozeral.Kúpil som 406 1.8 16V r.v2003. Živiť dve autá je na mňa moc. Keby sa dalo nechal by som si obe, ale 405 musím predať. Veľmi nerád ale musím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mario158

Ja mám 405 SRDt 1.8. r.v 1990 Otec ju doviezol z Belgicka. Potom som ju zdedil ja. Dával som do toho čo si žiada. Má najazdené ccá 330.000km. Občasná výmena tesnení, hadíc, žhavičov, čapov a nemal som problém. V zime po žhavení natočil po jednom, dvoch pretočeniach motora. Spotreba 7 - 7,5 a to som na úsporu nepozeral.Kúpil som 406 1.8 16V r.v2003. Živiť dve autá je na mňa moc. Keby sa dalo nechal by som si obe, ale 405 musím predať. Veľmi nerád ale musím.

ocuj a v akej vybave mas tu 405???

ja mam tiez 405 srdt ale novy model, a spotrebu mam 6-7 a to jazdim jak chcem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle svých a zkušeností z okolí-teplé i studené starty (jak startuje v mrazu a potom po zahřátí motoru),další je zadní náprava,nemoc od 205 přes Bx,ZX,309 a další modely,nesmí mít z.kola do A.Na rizdíl od Fáva (ty už rv 88 snad nejezdí)tyto jsou ještě téměř netknuté korozí.Viděl jsem dost,ale tak korodovanou 405 jako fáva event.feldy jsem ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...