Sign in to follow this  
Followers 0
vrtak

Kúpil som 407 3,0 V6

18 posts in this topic

Vcera som prisiel z Belgicka a kupil som si tam svojho noveho mazlika v plnej palbe....

Peugeot 407 SV 3,0 V6 Executive je to rok 5/2004, ma to nejakych 12000 km, automat 211 koni......

je v plnej palbe s navi,kozou xen... je knemu servisna knizka, 2 kluce karta.....

presne po niecom takomto som tuzil...musi byt niecim vynimocny....a tento je...som z neho pokakany....doviest ho maju niekedy koncom tyzdna.....je to krasavec......

20071019122000-01-b.jpg

20071019122000-02-b.jpg

20071019122000-03-b.jpg

20071019122000-04-b.jpg

20071019122000-05-b.jpg

foto su zatial zo stranky predajcu...neviem preco ich tam este furt ma

tak tuto raketu som videl v BE aj ja v cars nr.1.. bola tam dlho bo mala vysoku cenu...tusim nieco okolo 16500 euro...a to je neskutocne vela......

ale je to pekna strojovna....vela stastnych kilometrov

Původně zaslal: jozefsv

auto pekne ale preco ma tak malo km?

auto bolo drzane exekutorom.... po neplatcov.....

je to ako nove...... ani najmensie opotrebenie.....

Původně zaslal: marisw

tak tuto raketu som videl v BE aj ja v cars nr.1.. bola tam dlho bo mala vysoku cenu...tusim nieco okolo 16500 euro...a to je neskutocne vela......

ale je to pekna strojovna....vela stastnych kilometrov

tak presne tam som to kupil...... cena bola nizsia.....a nieco spustil....takze spokojnost na obi dvoch stranach....

Ja som u nich kupil moju 307-mu

maju povacsinou len peugeot citroen a renault....sem tam nieco ine....

90 % neburane auta....ale velmi vysoke ceny...sem tam nieco v pohode...ale uz by som isiel inde...

krasa krasa:D:potlesk zavidim a gratuluji, napiste ty stranky, at se tak muzem juknout na ceny c cizine

Nádhera,mohu jen tiše závidět.Je to krasavec,ať dlouho a dobře slouží.:potlesk

Tak aby slapalo jak melo ! No po nekterych recezich a zkusenostech ze servisu i konretne me osobne bych do peugeotu jiz nesel. 407 nebo sw je pekne jak je nove. A to pak po tukanci jj no uz sem se vcelku sklidnil. Mrkam po Toyote off road 4007 radeji ee.

[upravil dne 29.2.08 Kamilos]

Původně zaslal: Kamilos

Tak aby slapalo jak melo ! No po nekterych recezich a zkusenostech ze servisu i konretne me osobne bych do peugeotu jiz nesel. 407 nebo sw je pekne jak je nove. A to pak po tukanci jj no uz sem se vcelku sklidnil. Mrkam po Toyote off road 4007 radeji ee.

[upravil dne 29.2.08 Kamilos]

trosku si vedla.ako mozes nadavat ze 407 je zle auto ked po buracke nieco nesedi.zato ze ti to posral servis ktory si si sam vybral auto nemoze.ked myslis ze s inou znackou to bude ine tak sa mylis.je to o servise a nie aute