Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymaena auta Peugeot 405 D


jozovicaa

Recommended Posts

Zdravim Vas, chcel by som v nejakej dobe vymenit svoje auticko za nieco ine, pravdaze nechcem nic mensie, tiez nechcem stratit pohodlie ale chcel by som pridat na vykone (min 100 koni). Viete mi nieco poradit, urcite to budem porovnavat na to sucasne a nechcem ist nizsie. Urcite nechcem nove auto, nieco ojazdene, uvazoval som aj o 406, ale prilis mi vadi ta poruchovost u hdi motorov, hlavne po najazdeni vacsie poctu km, (trysky / co nie je najlacnejsia zalezitost). Uvazoval som ci nekupit Audi a4 alebo a6, avsak do nemca sa mi prilis nechce ist...

Dakujem za kazdu radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký je cenový strop? Jinak myslíš určitě naftu, že?:) Co se týše starých TDI, držáky suprový, nejtrvanlimější jsou 66kW a 74kW, ty novější už nějaké mouchy mají. Tuhle jsem jel v A4 Avant 2.5TDI 132kW automat a nenadchlo mne to, výkon hrozně ubírá automat. Spotřeba 12litrů v kombinaci neoslovůjící. Byl to model 2002 nebo 03, najeto cca 160 000km. Podvozek se ani nehnul, necítil jsem jedinou díru. Pravda, QUATRO. :)

HDI pohledej a někde nejdeš slušně jeté, věci na to holt něco stojí, ale to na kažé novější auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakej 3.0 třeba od bavoráku. Žere o litr víc jak "geniální" TDi PD a má nádherej chod.

Osobně bych HDi nechtěl ani zadarmo, přeci jen je to poloFord a stačí si průběhem času v servisu číst co s tím je za problémy...

jardajarda: automat neubírá na výkonu a jak ses s tím dostal na 12l je mě záhada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Nějakej 3.0 třeba od bavoráku. Žere o litr víc jak "geniální" TDi PD a má nádherej chod.

Osobně bych HDi nechtěl ani zadarmo, přeci jen je to poloFord a stačí si průběhem času v servisu číst co s tím je za problémy...

jardajarda: automat neubírá na výkonu a jak ses s tím dostal na 12l je mě záhada :)

Já ne, to ukazoval počítač na nějakých posledních asi 8000km. Byl to dovoz z itálie. To sem asi napsal špatně, myslel jsem spíš akceleraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozovicaa

No to som zabudol, urcite nafta :super, a strop nerad by som nad tristo. :nevim...

A je to pravda s tymi TDI...

dik za nazor

A kombi? Třeba Octavia 1 v TDI okolo r.v.2000? Pokud bys tedy nechtěl HDi? Ale zas je to o jiném svezení, je to Němec.. Ale ta kvalita tam určitě je.

Jinak u TDI PD už to není taková sláva a ani ty 2.0TDI v Octavii 2 nejsou z nejspolehlivějších, víc chvály je na Octavii 1 a ty starý TD. PD žere taky trochu víc.

[upravil dne 16/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím jenom že ty starý 2,5 5vál byly perfektní (třeba Audi 100) pak je v nějakým roce (?) vyměnil modernější a ten už prej nebrat.

Žrouty byly 2,5 v BMW, ty jezdili kolem těch 12 ale u toho VW to by to mělo jezdit za 10 i v Transporteru, taky záleží 4/5vál.

Automat vs. manuál - automat (pokud je v pořádku) řadí ideálně a rychle, manuál mívá o pár setin rychlejší akceleraci ale to za předpokladu, že řidič řadí perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já vím jenom že ty starý 2,5 5vál byly perfektní (třeba Audi 100) pak je v nějakým roce (?) vyměnil modernější a ten už prej nebrat.

Žrouty byly 2,5 v BMW, ty jezdili kolem těch 12 ale u toho VW to by to mělo jezdit za 10 i v Transporteru, taky záleží 4/5vál.

Automat vs. manuál - automat (pokud je v pořádku) řadí ideálně a rychle, manuál mívá o pár setin rychlejší akceleraci ale to za předpokladu, že řidič řadí perfektně.

Tady kompletní údaje výrobce: Audi A4 AVANT 2.5 V6 TDI, r.v.2002, 132kW/4000ot.min. Spotřeba paliva-metodika: 12.7/6.4/8.7, max.rychlost 221km/h- manuální převodovka. S automatem zatím nevím, tohle je z technického protokolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: jozovicaa

No to som zabudol, urcite nafta :super, a strop nerad by som nad tristo. :nevim...

A je to pravda s tymi TDI...

dik za nazor

A kombi? Třeba Octavia 1 v TDI okolo r.v.2000? Pokud bys tedy nechtěl HDi? Ale zas je to o jiném svezení, je to Němec.. Ale ta kvalita tam určitě je.

Jinak u TDI PD už to není taková sláva a ani ty 2.0TDI v Octavii 2 nejsou z nejspolehlivějších, víc chvály je na Octavii 1 a ty starý TD. PD žere taky trochu víc.

[upravil dne 16/1/08 jarajarda]

S kombickom nemam problem, ale do skodovka to nie, mozno este octavia combi TDi, aleto by musela byt perfektna, a lacna. A octavia II, kamoska to ma ako sluzobne a od vymeny do vymeny oleja uz dvakra musela doliavat olej :o .Ako ide to celkom pekne,je to 2.0 TDI 6 rychlostne, bol som na tom v Bratislava / mnichov, takze sama dialnica, spotreba podla pocitaca 5.5. Avsak za to co to ponuka aj tak pytaju znacne a za mensi peniaz sa da urcite kupit ak nieco lepsie...tot moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozovicaa

Původně zaslal: jarajarda

A ta Tvá 405 vypadá moc pěkně, máš tu někde fotky v nějakým tématu? Kdyžtak sem dej odkaz prosím:)

tu je nieco, ale inak dik,

:o:o:o:o:o:o A tohle chceš prodat????? :o:o:o:o:o To je kráska! Kolik má najeto? Typnul bych si do 100 000km. Fakt nádhera..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozovicaa

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: jozovicaa

No to som zabudol, urcite nafta :super, a strop nerad by som nad tristo. :nevim...

A je to pravda s tymi TDI...

dik za nazor

A kombi? Třeba Octavia 1 v TDI okolo r.v.2000? Pokud bys tedy nechtěl HDi? Ale zas je to o jiném svezení, je to Němec.. Ale ta kvalita tam určitě je.

Jinak u TDI PD už to není taková sláva a ani ty 2.0TDI v Octavii 2 nejsou z nejspolehlivějších, víc chvály je na Octavii 1 a ty starý TD. PD žere taky trochu víc.

[upravil dne 16/1/08 jarajarda]

S kombickom nemam problem, ale do skodovka to nie, mozno este octavia combi TDi, aleto by musela byt perfektna, a lacna. A octavia II, kamoska to ma ako sluzobne a od vymeny do vymeny oleja uz dvakra musela doliavat olej :o .Ako ide to celkom pekne,je to 2.0 TDI 6 rychlostne, bol som na tom v Bratislava / mnichov, takze sama dialnica, spotreba podla pocitaca 5.5. Avsak za to co to ponuka aj tak pytaju znacne a za mensi peniaz sa da urcite kupit ak nieco lepsie...tot moj nazor

No já taky nejradši Francouze!:) A k tomu toho správnýho se lvem:)A co teda 406 1.9TD? Jako 405 TD ale v novým kabátě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: jozovicaa

Původně zaslal: jarajarda

A ta Tvá 405 vypadá moc pěkně, máš tu někde fotky v nějakým tématu? Kdyžtak sem dej odkaz prosím:)

tu je nieco, ale inak dik,

:o:o:o:o:o:o A tohle chceš prodat????? :o:o:o:o:o To je kráska! Kolik má najeto? Typnul bych si do 100 000km. Fakt nádhera..

Najazdene,ma viac ;) 170 000. (ja som spravil 20000), Je to v perfektnom stave, olejik menim kazdych 10000, len ked sa mi nieco nezda, tak to hned riesim. Jedina vec, ktora mi vadi je vykon :( . Nechcem to predat hned, ani nepredpokladam, ze to pojde z rodiny (otec, ja a brat mame 405 :super ). Ale vecne to mat tiez nebudem, tak pomalicky skumam a hladam , co by to mohlo byt. Mne sa dost pozdava aj 406, najradsej TD a uplne najradsej 2.1TD. Avsak bojim sa, ze to predsa nie je 405 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som predal svoju 405 a tiež som nechcel stratit na pohodli a tiež priestranstve a pridat na vykone aj ked 1.8 Turbo nebolo zle a tiež som uvažoval nad 406 lebo 407 je sakra draha kára ale ani som nebol pripraveny a naskytla sa mi možnost dobre kupti fakt v dobrom stave 307 a tak som nemohol odmietnut... :super:super mal som trocbhu štastie a vyriešil sa mi problem ake kupit afto a som docela spokojny na to že je to dost zmena zo 405 na 307 :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozovicaa

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: jozovicaa

Původně zaslal: jarajarda

A ta Tvá 405 vypadá moc pěkně, máš tu někde fotky v nějakým tématu? Kdyžtak sem dej odkaz prosím:)

tu je nieco, ale inak dik,

:o:o:o:o:o:o A tohle chceš prodat????? :o:o:o:o:o To je kráska! Kolik má najeto? Typnul bych si do 100 000km. Fakt nádhera..

Najazdene,ma viac ;) 170 000. (ja som spravil 20000), Je to v perfektnom stave, olejik menim kazdych 10000, len ked sa mi nieco nezda, tak to hned riesim. Jedina vec, ktora mi vadi je vykon :( . Nechcem to predat hned, ani nepredpokladam, ze to pojde z rodiny (otec, ja a brat mame 405 :super ). Ale vecne to mat tiez nebudem, tak pomalicky skumam a hladam , co by to mohlo byt. Mne sa dost pozdava aj 406, najradsej TD a uplne najradsej 2.1TD. Avsak bojim sa, ze to predsa nie je 405 :D

U většiny aut bych řekl, když lidi bulíkujou že má najeto jen 120 000 že kecaj, že má tak 200 000, u Tebe to je přesně opačně:D Fakt krásná:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm.. inak pozeram že fakt je ešte v perfektnom stave oproti mojej 405 1.8 SRD Turbo 1991 je toto tvoje ako nove :papa

noo ona ta asi už časom omrzi a tužiš už teraz asi po inovacii je to fakt škoda predat ale v zapeti predat kym to ma ešte docela dobru cenu ked fakt chceš niečo nove ale či budeš mat zsae to štastie a natrafiš na tak dobry tech.stav ako ma to tvoje ;) na dobre vozitko si rychlo zvykneš a ked to nove nebude v ramci tvojej spokojnosti aby si sa ušetril potom hromženia a banovania čo ti fakt neprajem ale pokial sa neponahlaš tak určite neurobiš unahlený krok alebo chybu hodne zdaru držim palce a som zvedaf pre aku kategoriu sa napokon rozhodneš :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...