Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla na 405ku


Honza

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

kolik lidi by do toho slo?

vazne.

byl by to plast striknuty do barvy karoserie, pripadne cerny a v tom normalne optika jako je treba na 205?

cena 5200 s dph?

nerikam, ze je mam, ale vim jak k nim.

byli bychom prvni na svete kdo by mel poradna svetla na 405kach.

dejte vedet. v klubu je uz temer milion lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už, tak s ledkama, ale do toho nemam chut se poustet. Chtelo by to slusne vybavenou dilnu a jeden par svetel na badani a zkouseni a hlavne furu volnyho casu, pac pocitam, ze az druhey - treti pokus dobrey. Idealni by bylo vzit spodni cerney plast, kde sou uchyty. Asi bych si udělal pochromovaný, nebo leštěný vložky s dirkama pro ledky do parabol od žárovek. Jediná žárovka by musela zůstat od zpátečky. Na to to čirý plexo asi nějaký rámečky, aby nebyli vidět spoje mezi parabolama...Nevim, takhle nějak bych asi postupoval já, ale jak říkám, s*ru na to. Moc roboty. Maximálně ti to můžu zvizualizovat v MAXku, kdyby sis to chtěl někde nechat udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove ja sem ochotnej jít do všeho. Mám i sadu zadních světel, ktere bych mohl obětovat pro vývoj. Samo že pokod se do toho někdo pustí, může počítat i s mojí podporou. Sám už sem nad tím taky přemejšlel ale v teto oblasti nemám žádné zkušenosti. Ale jak sem řekl, určitě do toho jdu taky.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jo! Bůh a Oddie je mi svědkem, že se rád jeypu v takoveyhle věcech. Nejdriv to zkusim načrtnout, aby se vidělo. Vy to zkritizujete, já to předělám, vy to zkritizujete, já to předělám, ... až se dospěje k nějakýmu kloudnýmu designu a pak se uvidí co stím, kolik na tom bude roboty a tak. Nezapomíneyte na homologaci, páč jináč se neprodá zhola nic, ale páč sem eště kapku přivykropeney po fčeryší kalbě, taxem určitě na něco zapomel a vubec.... 405 si žádá NOVÝ INOVOVANÝ NODEL ZADNÍCH LAMP a s chotí do toho!!!! howgh :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics: jo, zapomněl. Třeba na to, že je starej a novej model - a ty máš zrovna jako jeden z mála ten novej... Na to hraní sis tehdy mohl vzít levé světlo z té 405 hatchback, než se to vyhodilo...

A nechtěl bys nejřív dodělat resty, což? Třeba: komplet tapecírunky (já vím, s tónovanejma sklama, už tam jdu volat), zadní el. okna (dtto)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Ty světla jsou naprosty bomby. Ty proste musim mit za každou cenu. Jenže je docela problem. Všechny firmy, ktere udajně spolupracuji s FKautomotive je neseženou. Takže asi bude vejlet za hranice. Jak řikam , jsou to pecky a stojej za to ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

Honzo, kontaktuj Michala, ten ti je sezene ;)

ale obavam, se ze jsou pouze a jenom na novej model, no ale pro tebe by to mela byt malinka prekazka ne?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...